2733
2734
عنوان

کیا فرزندشون دو زبانه س؟

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو قانع کنین چع لزومی داره بچه ۴ ساله ای که پدر و مادر و خاله و عمه و .... حتی تلویزیون و دوستاش فا ...

اصلا آموزش نیست 

هیچ اجباری توش نیست 

همون طور که بچه های که تو خانواده چندزبانه به دنیا میدن دوتا زبان یاد میگیرن اینم همون روش رو داره

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
خب خداروشکر ...تبریک میگم امیدوارم منم بتونم

خودمم با کارتن دیدن به زبان انگلیسی مسلط شدم هیچ کلاسی نرفتم

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
با کارتون ک واسه بچه ها می ذاشتین؟

نه خودم بچه بودم میدیدم 😃

از چند سالگی جمله سازی رو شروع کرد

دقیق یادم نیست 

ولی فکر کنم ۴ سالگی جمله های کوتاه میگفت 

اما کامل انگلیسی رو میفهمید 

ولی وقتی پیش دبستانی رفت کلی مشکل داشتم 

یسری کلمات رو فقط انگلیسیشو بلد بود معادل فارسیشو بلد نبود 

ولی بعد یه مدت کامل اوکی شد 

الانم یه انیمیشن دو ساعت دانلود میکنم زبان اصلی کامل میفهمه 

خودشم کاملا روون و مسلط حرف میزنه

با اینکه کلاس زبان نرفته تا الان یه سری جمله هارو میخونه یا میتونه بنویسه 

همین دیروز متن رو تیشرت یکی رو خوند و معنی کرد 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 

بچه های من دوتایی دو زبانه هستند 

انگلیسی فارسی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چه خوب چطوری یادگرفت؟

قربونت 

هیچی یکم تو نت تحقیق کردم 

فهمیدم از بچگی زبان اصلی ببینه یاد میگیره 

همیشه تو نت میگشتم 

کارتن و کلیپ های مخصوص سن خودش دانلود میکردم میریختم تو فلش وصل میکردم تلویزیون 

آهنگ های شاد و کلیپ های آموزشیه رنگ ، اعداد و حروف و ... 

بزرگتر که شد کارتن های زبان اصلی 

دیگه اوایل خیلی واکنش خاصی نداشت 

فقط نگاه میکرد 

اما از یه سنی به بعد کم کم شروع کرد به کلمه گفت و جمله گفتن و تا الی آخر 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
زبان انگلیسی منظورتونه؟ خیلی ها که مثل من توی قومیت های خاصی بزرگ شدیم از بچگی چند تا زبان و لهجه ر ...

منم با مامانم ک ترکی صحبت میکنم دخترم یاد گرفت خود به خود.الان کاملا ترکی میفهمه ولی تو حرف زدن کمی مشکل داره.فقط از طریق شنیداری یاد گرفته با اینکه مامانمم دیر ب دیر میبینم.مدرسش تموم بشه برای زبان انگلیسی اقدام میکنم.برای دخترای کوچیکمم ک انیمیشن انگلیسی میزارم دیگه نمیدونم تا چه حد موثره

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2706