2752
2734
عنوان

خواهر شوهرم لباس داده به پسرم بعد من ....‌‌

| مشاهده متن کامل بحث + 2337 بازدید | 99 پست

من خودم حساسم..چون شرایط مالیم خوبه.

شاید اگر به سختی میگذرونذم ناراحت نمیشدم و خوشحالم میشدم.

سر همین حساسیتممم کلی لباس بچه خوب دارم ک بدم به فامیل

چون شاید ناراحت شن نمیدم.و میدم خیریه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر کسی باشه که باهاش صمیمی هستی بنظرم‌مورد نداره 

مثلا خواهرت یا هرکسی ک خیلی صمیمی باشی 

اما خیلی ها از رو محبت میدن و منظورندارن 

کاره عادیه تبادل لباس مخصوصا برا بچها خیلی پیش‌میاد ربط ب توان مالی هم نداره

من خودم تا حالا پیش نیومده لباس کسی رو تن بچه هام کنم 

ولی از دوستان و آ شنا ها که وضع مالی شون هم خوبه بهم گفتند لباس های بچه هات رو بده به بچه ی من ، من اصلا کار بدی نمی دونمش 

این مسأله تو خارجی ها هم هست

صد در صد میپوشونمش. چه نیازیه برم خرج اضافه کنم وب ه محیط زیست هگ آسیب بزنگ؟ اون پولی که میخوام بدم لباس جدید براپسرم بخرم میزنم به یه کار دیگه.

همین الانم کلی لباسای پسرم امانته.خیلیوهم قشنگن. کلی هم توهزینه ها صرفه جویی میشه

2706