2733
2734
سخت گرفتم اذیت شدم زدم ب بی عاری

چه جوری تونستی‌

زندگی پدر منو درآورده 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه جوری تونستی‌ زندگی پدر منو درآورده 

بی حس شدم صورتتو تا حالا نخ انداختی؟ اولش میسوزه درد میگیره اذیت میشی کم کم دیگ انگار سِر میشی فقط حرکت نخو حس میکنی این شکلی شدم اینقد درد کشیدم ک از یجایی به بعد بی حس شدم 

منم گیتار دارم داره خاک میخوره😂. ولی اون لحظه هیچی حسش نیس واقعا.

من اخه علاقه موسیقیه و   دوستش دارم به خاطره همین کمکم میکنه علاقه تون مهمه وقتی بی حالید یکاری که دوست دارین  انجام بدین

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
بی حس شدم صورتتو تا حالا نخ انداختی؟ اولش میسوزه درد میگیره اذیت میشی کم کم دیگ انگار سِر میشی فقط ح ...

بخدا منم میخوام بیخیال و بی حس بشم نمیتونم 

از اینکه دارو مصرف میکنم برای خواب دیگه حالم داره بهم میخوره ولی واقعا چاره ای ندارم اگه نخورم اضطراب نمیذاره بخوابم

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
بخدا منم میخوام بیخیال و بی حس بشم نمیتونم  از اینکه دارو مصرف میکنم برای خواب دیگه حالم داره ...

بهتره قبول کنی با فکر کردن قرار نیست چیزی عوض بشه هرچیزی ک قرار باشه اتفاق بیوفته میوفته حتی اگه ساعت ها تو فکرش و استرسش باشی

بهتره قبول کنی با فکر کردن قرار نیست چیزی عوض بشه هرچیزی ک قرار باشه اتفاق بیوفته میوفته حتی اگه ساع ...

اصلا به چیزی فکر نمی‌کنم فقط اضطراب نخوابیدن نمیذاره بخوابم 

نمیدونم چه جوری توضیحش بدم 

خیلی حالمو بد میکنه