2733
2734
عنوان

نیاز به دعای خیرتون دارم میشه پر بازدید کنید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 42 پست
سلام عزیزم🌹 ان شاءالله خبر سلامتی و روبه بهبودیشون امروز بشنوند و از شدت خوشحالی سجده شکر بجا بیار ...

🙏🏽🙏🏽🙏🏽

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
سلام دوستان، لطفا برای حاجت داگل استارتر و شنیدن خبر خوش، صلوات بفرستین💚 @عطر_رویا   ...

سلام گلم 50 صلوات میفرستم 🙏🌹

گر شش جهتت بسته شود باک مدار 🙏 کز قعر نهادت  سوی جانان راهست🌹                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان خوبم، لطفا برای حاجت دل استارتر صلوات بفرستین و اینکه امروز خبر خوش بشنوند🤲🏻 @ana ...

ب روی چشم خواهر جون.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَے مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌹 ❤️ 

«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
سلام دوستان، لطفا برای حاجت داگل استارتر و شنیدن خبر خوش، صلوات بفرستین💚 @عطر_رویا   ...

سلام خواهر جون

ان شاء الله خبر خوش بشنون و حاجت شون روا بشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

💚 «پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی، نیازمندم.» قصص۲۴💚        فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ( خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱️)      سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
سلام دوستان خوبم، لطفا برای حاجت دل استارتر صلوات بفرستین و اینکه امروز خبر خوش بشنوند🤲🏻 @ana ...

سلام عزیزم چشم 

ان شاءالله خدا سلامتی بهشون بده و دل عزیزانشون شاد بشه🤲🤲

ب روی چشم خواهر جون. الّلهُمَّ صَلِّ عَلَے مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🌹 ❤️&nbs ...

چشمای زیباتون پر از نور الهی💚🦋

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام خواهر جون ان شاء الله خبر خوش بشنون و حاجت شون روا بشه اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه ...

الهی آمین 🤲🏻 

خیلی ممنونم خواهرجون 🌱

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سلام یاسمن جان، دکتر چی گفتن؟ 

سلام یاسمن جان، دکتر چی گفتن؟ 

عزیزم دکترشون نیوده گفتن چهارشنبه قطعی میگن که بدخیمه یا خوش خیم 

من دیشب خیلی بیقرار بودم 

ممنون از لطف همتون که بی تفاوت نگذشتین 

الانم واقعا به خدا سپردم 

یکم اروم تر شدم 

🤍🙏🏽 ممنونم از محبتتون

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
عزیزم دکترشون نیوده گفتن چهارشنبه قطعی میگن که بدخیمه یا خوش خیم  من دیشب خیلی بیقرار بو ...

ان شاءالله خیر باشه و جواب دلگرم کننده ای بشنوند🤲🏻

انجام وظیفست🌱

سلام عزیزم 5مرتبه فرستادم ان شالله حاجت روااشن

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید