2752
2734
عنوان

رابطه و دوستی

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهت چی گفتن آیا حس خوبی گرفتی

خیلی وقت بود دنبالم بود میترسید نمیومد نمیگفت بهم ولی تیکه مینداخت یسره پشت سرم بود رد می‌شد ازپیشم خلوت که بود اومد ابراز احساسات کرد که من خیلی وقته دنبالتم خیلی ازت خوشم میاد کلی زبون ریخت تا پا دادم 

خیلی وقت بود دنبالم بود میترسید نمیومد نمیگفت بهم ولی تیکه مینداخت یسره پشت سرم بود رد می‌شد ازپیشم ...

چه جالب

الان با هم هستید؟

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
خیلی وقت بود دنبالم بود میترسید نمیومد نمیگفت بهم ولی تیکه مینداخت یسره پشت سرم بود رد می‌شد ازپیشم ...

من فکر میکنم این ذوق داشت که یه دختر بهش ابراز علاقه کرده  البته یکسال طول کشید که غهمید بعد اون هم ذوق زده شد 

این پسر فقط قیافه قشنگی داشت و باکلاس خوشم تومد ازش سواد انچنانی نداست دیپلم ولی قیافش همچی رو می ار ...

پس قیافش خوب بوده

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
اره

دوست پسر داشتن چ حسی داره من تا حالا نداشتم من حوصله خودم رو هم ندارم یه زمانی برام مهم بود پسر ها بهم تو جه کنن الان اصلا برام مهم نیست البته شاید بعد این پسره 

2706