2752
2734
عنوان

نامزدم هیچ مناسبتی رو تبریک نمیگه😞

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودت یادش بده ، خودت خواسته هات رو بهش بگو ! حتی شده چندبار ، بعدش مطمئن باش اجرایی میکنه

بگم میخره خسیس نیست احساساتی نیست کلا من منظورم اینه که دوست داشتم احساساتی باشه مثله بقیه😞

آخه خودم بگم فایده نداره خسیس نیست هرچی بخوام میگیره پول میده ولی احساساتی نیست اصلا 

مکه نوجوان دروازه ساله ای که اینطوری فکر می‌کنی عزیزم 

وقتی باید ناراحت باشی که مستقیم بگی ولی اهمیت نده ! 

مردها خیلی چیزها و بلد نیستن 

یا اصلا بعضی وقتا اینقدر خانما سکوت میکنن آقا میگه خب خودش نمی‌خواد میخواست واکنش میداد یه چیزی می‌گفت یا پیش خودشون یه جور دیگه فکر میکنن 

اتفاقا زنی که نمیگه خواسته هایش رو خیلی ضعیف و بی سیاسته ... 

من خودم بار اول که بهش گفتم ...گفتم دلم میخواست اولین ماهگردمون سه شاخه گل تو دستت می‌دیم آخه گل خیلی دوست دارم 

الان هرماه روز ماخگرد عقدمون برام گل میگیرم 

گاهی هم بی مناسبت ...

خودت باید یادش بدی با سیاست

بگم میخره خسیس نیست احساساتی نیست کلا من منظورم اینه که دوست داشتم احساساتی باشه مثله بقیه😞

برا منم اینطور بود ، خواسته هام رو گفتم و از اون ب بعد دونه ب دونه شون رو اجرایی کرد! انگار ک من هیچوقت نخواستم ازش ...

خسیس نیست  چون ما نامزدیم منم هنوز دخترم

دختر ایشون که نیستی. معمولا پدر مادرا به دخترشون تبریک میگن یا هدیه مسدن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
مکه نوجوان دروازه ساله ای که اینطوری فکر می‌کنی عزیزم  وقتی باید ناراحت باشی که مستقیم بگی ولی ...

آخه در کل احساساتی نیست من بگم از حرف من میخره نه خودش اتفاقا مردا این چیزارو خوب بلدن به نظرم منم خیلی خجالتیم😞

چه آدمی احساس میکنم خسیس بوده چند وقت دوست بودین؟

یه سال اگه میموند یه سال و یه هفته میشد امروز 

خسیس نبود هرماه یه دسته گل یه تومنی میخرید هردفعه میدیدمش خوراکی و کادو میاورد رستورانارو حساب میکرد نمیزاش خرج کنم اصلا

2706