2733
2734
منم دوست دارم یاد بگیرم. از کجا باید یاد بگیرم؟ اموزش میدی؟

تو اینستا و یوتیوب آموزش هستش 

تو ایسنتا میتونی دوذه هم بخری که پشتیبانی داشته 

والا فعلا نه چون وقتشو ندارم و انرژیشم ندارم ویدیو ضبط کنم برای آموزش 

ولی اگه دوست داشتی ببینی کار هامو این پیجمه 

catcrochet.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مترجم زبان

متغییره اما تقریبا ۷ تا ۱۲

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
اره شغل دوم

برای شغل دوم بهتره یچی بخری و بفروشی .بافت خیلی زمان بره

مثلا لوازم تحریر یا از این چیزا 

بعد برای تولید محتواتم خیلی باید وقت بذاری اوایل 

تو برنامه هایی مثل باسلام هم میتونی بفروشی که بنظرم برنامه خوبیه 

وسایلایی که پر فروش هستن رو پیدا کن 

برای شغل دوم این بهتره 

منم معلم زبانم ولی درامد چندانی ندارم پروژه چجوری میگیرید؟

عزیزم من از طریق نامزدم رفتم منم اول تو اموزشگاه مشغول بودم بعد نامزدم تو شرکت حسابداره 

اونجا منو برد دیگه اول یکم سوال کردن که ببینن در چ حد بلدم مدارک بردم 

ببین بستگی داره به شرایط کاری متن میدن یا مهمون داشته باشن که کمتر پیش میاد 

بیشتر متن میدن اونجا براشون میزنم .. 

شما استخدام رسمی که بشی بسته به نوع شرکت 

نوع کارشون بهت پروژه میدن

و اینکه بازار کارش تو ایران برای یه خانوم واقعا گاهی کثیفه...من شرکت پسر عموی نامزدمه که خودش بردم قبل اون حقیقتا یکی دوتا جا برای مصاحبه رفتم تماس گرفتن خودم نرفتم....

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

من حتی تو سایت ترجمه فیلم سریالم بودم 

بشدت حوصله میخواد دست تند 

سریع باید همزمان فیلم ببینی ساب بزنی 

در نهایت ادیت کنی و بدی دست ادیتور نهایی و ادمین برا اشتراک تو سایت سابسین