2777
2789

خستم گاهی وقتا با شوهرم تظاهر ب دوست داشتن یا ابراز احساسات می کنم چون راهی ندارم  باید با همه چی کنار بیام ‌ خیلی روحم خستست 😔😔😔  از اون چیزی ک می ترسیدم تو زمان مجردی سرم اومد .ک نکنه یه وقتی تظاهر ب دوست داشتنته شوهرم کنم از رو ناچاری . خیلی خیلی خستم 

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا دوستش نداری؟

شوهرم پر از ویژگی منفی . از اخلاقش روحیاتش خوشم نمیاد . سنشم بالاست ۴۱ سالشه. 

اول خداجونم بعد مادرجونم خدایا مادرم رو حفظ کن خداوند مهربانم پروردگارم دوستت دارم  خدا جانم تو سختی ها و مشکلات زندگیم همواره یار یاورم باش و هیچ وقت تنهام نزار من بی تو هیچم . فقط تنها ب تو توکل می کنم می دانم ناامیدم نمی کنی .خدایا سپاسگذارم . بنده حقیر تو 💔💔💔
2801