2733
2734

اومدم یه استوری گذاشتم وضعیت واتساپ یه دختره داره اهنگ چاووشی و با پیانو میزنه منه احمق اون لحظه گفتم عیبی نداره مهم نیست بزار بزارم 

بعدش عذاب وجدان گرفتم که گناهه الانم بازدید خورده 

اصلا نمی تونم پاک ش کنم ضایعه س 🥲

بچه ها الان کار حرام ی انجام دادم خوابم نمیبره؟

نخندین فقط 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم از وقتی که فاز مذهبی بودن گرفتم دیگ عکسامونمیزارم اینستا یا کلیپ کسایی که تن یاموهاشون معلوم‌هم استوری نمیکنم

فقط تونی نی سایت پروفم عکس خودمه اونم بخاطراین زیاد مرد نیست همینم خیلی وقتاباعث میشه عذاب وجدان بگیرم حالاجالبیش اینجاست بیرون شلوار زاپ دار کت شدید کوتاه میپوشم نمیدونم باخودم چندچندم🥲😐

منم از وقتی که فاز مذهبی بودن گرفتم دیگ عکسامونمیزارم اینستا یا کلیپ کسایی که تن یاموهاشون معلوم‌هم ...

همدرردیم من چندسالی هست گاهی شیطنت هم میشه 

ولس نمی دونم چرا اینقدر روی این یه مورد حساس شدم حالا توی فضای عمومی اینطور نیستم اصلا

یکمی اینستا 😂😂 من به روزم ولی روی بعضی از موارد حساسم نمی دونم چرا اینکار رو کردم عذاب وجدان دار ...

ربطئی ب روز یا غیره نداره ک 

اون شخص خودش پخش کرده پس شماهم گذاشتی بدون خیلیا دیدنش . 

حالا خیلی اذیت فکرت پاکش کن . چند ساعت بود دیگه حالا میخای برش داری 

2706