2752
2734
عنوان

یکی بیاد یه چیزی به من بگه پسرمو بدجور کتک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3199 بازدید | 167 پست
توروخدا اینجور نگو.     ینی اگه نزنم دیگه خوب نمیشه

عزیزم شما خودت نیاز به درمان داری اول خودت برو دکتر آرامبخش بخور خوب شو ببین بچه ات آروم میشه والا این همه دور از جون تون و زندگی تون بچه هایی که بزرگ میشن جانی و خلاف کار میشن علتش همین کودکی های سخت بوده ،به خودت بیا و آینده بچه رو خراب نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من راهکار خواستم مگه خدایی که حکم میدی ...دلم بدجور روشکستی 😭😭😭

توام دل بچتو بدجور شکستی..

ننه من غریبم بازی درنیار

قبول کن دیگه ادم خ‌بی نیستی

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731
نه خانوم مال گوشی‌نیس‌مال کتکاییه‌که‌می‌خوره ترس هایی‌که از‌شما داره واقعا وقتی سلامت روان ندارین چر ...

خب بخدا همش بدو بدو به همسایه زنگ میزنم بچه رواروم کن بخدا ازاول بدقلق بود اذذذذیت میکرد مگه صبرمنم چقدره

خب بخدا همش بدو بدو به همسایه زنگ میزنم بچه رواروم کن بخدا ازاول بدقلق بود اذذذذیت میکرد مگه صبرمنم ...

من پسرم یک سالشه همه اش یا می دوه یا وسایل میریزه یا بغل می خواد جییییغ می زنه جوری‌مه قرمز می شه صورتش شهر غریبم هستم شوهرمم شغلش آزاده صبح می ره شب میاد پارک‌می برمش صبحا عصرا می ریم سه چرخه شو‌تو‌محوطه ساختمون می رونیم کتاب می خونم براش گاهی کارتون می ذارم بازی فکری می‌کنیم باباش که‌نیاد واسه ناهار بعد از ظهرا‌می بریم دور دور دلش وا می شه 

این ماییم که انتخاب‌کردیم به دنیا بیاریمشون اونا که نخواستن پس دندمون نرم باید راه بیایم با بچه 

خب بخدا همش بدو بدو به همسایه زنگ میزنم بچه رواروم کن بخدا ازاول بدقلق بود اذذذذیت میکرد مگه صبرمنم ...

بفرستش کلاس ورزشی بذارش مهد چندساعتی تو خونه راحت باشی اومد خسته است اذیتت نمی کنه 

نشونه های بیش فعالی چیه ؟؟؟اخه شرایط رفتن ندارم 

احسان ظهیر آبادیتو یکی از استوری‌هاش گفته بود برای موارد اورژانسی جلسات مشاوره رایگان دارهاگر مشکل بحرانیه از طریقتلگرام یا واتس‌اپ در قالب ویس بهش بگیدشماره۰۹۱۸۸۶۱۱۷۴۳ 

بزنش 

چون بزرگ تر که شد اونم تو رو میزنه

خودت یادش دادی

زن و بچش هم میزنه

چون تو یادش دادی

بازی نکردی باهاش که سرگرم بشه و اذیت نکنه

بزرگ که شد هرجور شد نتیجه رفتار خودته

پس گله نکن!...

من مات شدم...مات همان لحظه که تو میرفتی...

اینک خیلی ها در حسرت همچین بچه ای میسوزن....

خدایا دامن همه زنهای منتظر رو سبز کن🥲🖐️

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
2706