2752
2734
عنوان

امروز طبق معمول باشوهرم دعوام شد ازخونه بیرونم کرد رفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 31 پست

بهتر نیست وقتی بیرونت می‌کنه همون جا پشت در زنگ بزنی پلیس

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نمیشد بچه رو بذاری پیش شوهرت چون‌میگی بیرونت کرد میگفتی باشه بیا بچتو بگیر مگه من این بچه رو ازخانه بابام آوردم که ببرم اونجا

وقتی اوضاع بهتر شد بهش بگو بخاطر بچه که اذیت می‌کرد برگشتم دفعه بعدی بیرونم کنی بچه رو باید خودت بگیری

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

عزیزم امیدوارم مشکلاتت به زودی حل بشه 

ولی اجازه نده کسی رو بچه ات دست بلند کنه 

شازده کوچولو پرسید دوست داشتن بهتره یا دوست داشته شدن؟روباه جواب داد کدوم یکی برای پرنده مهمتره بال راست یا چپ؟
بی فکر و بی عرضه بیکار میخوابه خونه نمیگه بچه ش چی بخوره میگم برو کار میگه سختت برو خونه بابات .میدو ...

پس دردش چیه زن گرفته که بدختش کنخ حیف. بقول خودت راهی نداری وگرنه ارزش نداره 

مال من کار میکنه همش وابسته خانواده اش بود پول زندگی مو همه داده بود اونا اسمشون رو میاورد بخاط اونا دعوا میکردم کتکم میرد مجبور شدم دعا گرفتم دیگه سمت شون نمیره هرچی داشتیم ازشون گرفت الان خوبیم توام الان که راهی نداری برو دعا کن براش که کتک نزنه بره دنبال کار محبت بندازه بینتون تا کی باید تحمل کنی حداقل یه تلاش های بکن 

عزیزم نمیشد بچه رو بذاری پیش شوهرت چون‌میگی بیرونت کرد میگفتی باشه بیا بچتو بگیر مگه من این بچه رو ا ...

دلم میسوزه براش انقدر شاهد کتک کاری باباش بوده وحشت داره ازش گفتم ولش کنم هی دق میکنه وگرنه خیلی زودتر از اینا هی ولش میکردم یه فکری به حال خودم میکردم 

گفتم شاید دوفردای دیگه گزارش پلیس لازمت بشه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
پس دردش چیه زن گرفته که بدختش کنخ حیف. بقول خودت راهی نداری وگرنه ارزش نداره  مال من کار میکنه ...

خداروشکر که بلاخره یه نتیجه گرفتین شما 

نمیدونم من دیگه فکرم به جای نمیرسه بخدا جرات ندارم نفس بکشم 

دلم میسوزه براش انقدر شاهد کتک کاری باباش بوده وحشت داره ازش گفتم ولش کنم هی دق میکنه وگرنه خیلی زود ...

عزیزم کاری که فعلا از دستت بر نمیاد چون دخترتون کوچیکه

یه چندتا ختم برای رزق و روزی و کار همسرتون بردارین جواب میگیرین

برای حاجتم ۳صلوات بفرستید
2706