2752
2734
همه حرف دلمو میدونه همه رو گفتم کلی هم اصرار کردم بمونه یمدت نبودم در دسترس نبودم فقط چندبار خیبل ...

بببن عزیزم اگه اون تورو بخواد خودش میاد طرفت نیاز نی تو بری سمتش بعدشم این پسر خودش مشکل داره تو زندگیش میگه فکرش درگیر اوناس واسه فاااالم الان سرکارم2میرم خونه بهت میگم چی فالت افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم،ما اصلا صمیمی نیستیم،،خیلی رعایت مبکنیم اون همش سر کمک ،حرف مبزنه خیلی محتاط هست منم همین ...

من میگم جدا میشه باهم مشکل دارن دکترم دنبال یه گوشه واسه درد دل کردن 

اسی جان این تاپیکتم قفل کن دوس ندارم بره تو پربازدیدها فالتم واست خصوصی میگم بعدش این فقط یه حس ششم صددرصد درست نیست به حرف من کسی نه زندگیشو درس کنه نه خراب کنه چیزی که میگم یه دفعه به ذهنم قلبم میاد ان شاالله همتون عاقبت بخیر خوشبخت بشین

حنانه جان انقدر حالم بده،،دلم میخواد بزنم زیر گریه الان تو جمع،،منم دلم پیش اونه،،مادرم میدونم دیگ ...

به خدا دلتو بسپار از خودش کمک بخواه که بهترین هارو قسمتت کنه حالا هرکس قسمتت هست کنارش خوشبخت بشی ارامش داشته باشی