2752
2734
عنوان

چطوری بفهمونم نمیریم خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 3360 بازدید | 134 پست
منم خیلی بهش میگم اینو ، انشالله کیس خوب براش پیدا شه ک خودشم دوس داشته باشه طرفو

ان شالله اونی که میخواد پیدا کنه وگرنه برعکس این همه مزیتی که گفتین پیدا کن واقعا بعداً براش دردسر میشه مشکل ساز 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون زمان که خارج کشور بود از یه دختر خارجی خوشش اومد اما اخلاقاشون باهم جور در نیومد و کات کردن ، دی ...

بهش یه بیام کوتاه بده بگو
انشاالله در فرصت مناسب خودم دعوتتون میکنم
فعلا نمیتونم چون درگیر تدارک دیدن برای مراسم خواستگاری داداشمم

اگر بازم گیر داد بهش بگو
والا از شما چه بنهون راستش داداشم عاشق شده و خیلی دختر تحصیل کرده و خوبیه ما هم خیلی موافقیم
و چون تب عشقش تنده خیلی زود میخواد خانواده ها رو اشنا کنه باهم

فعلا درگیر اونیم با اجازه تون

شک نکن با قصد و غرض بدی می‌خوان بیان خونتون.و اگه برادرت رو ببینن خیلی راحت جادوش میکنن.حتی پدر و ما ...

😂😂اره دقیقا ، اصرا و ابدا راش نمیدم خونمون ، داداشمم ارتباطشو با دوستش خیلی خیلی کم کرده تا یه وقت چیز خورش نکنه

دختری از آهار🦚
محیط کارش همکار خانم نداره؟ توی فامیلتون معمولا باید پیدا بشه 

محیط کارش بیشتر مردونه س ، تو فامیل هم بودن کسایی که شرایط خوب داشته باشن اما به دلش نَشِست

دختری از آهار🦚
داداشم بنده خدا مجبور شده ارتباطشو با دوستش تا حد امکان کم کنه 😂

خب داداشت به دوستش بگه میخواد بره خاستگاری یکی از اقوام خودتون 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
بهش یه بیام کوتاه بده بگو انشاالله در فرصت مناسب خودم دعوتتون میکنم فعلا نمیتونم چون درگیر تدارک دی ...

ممنون از نظر خوبت ، چند تا دیگه از دوستان هم توی تاپیک گفتن که بگم میخوایم براش زن بگیریم به نظر خودمم همین بهترینشه ، اینجوری دیگه میرن 

دختری از آهار🦚
خب داداشت به دوستش بگه میخواد بره خاستگاری یکی از اقوام خودتون 

هم من به مامانم بهش گفتیم با این دوستشم قطع ارتباط کنه در حدی که حضوری نبینتس ، بعید نیست خواهرش یه جادویی چیزی بده که بده بهش 😂

دختری از آهار🦚
ممنون از نظر خوبت ، چند تا دیگه از دوستان هم توی تاپیک گفتن که بگم میخوایم براش زن بگیریم به نظر خود ...

اره عزیزم با اینطور ادمایی جدی برخورد کنید شوخی برنمیداره همچین مسائلی خوشبخت بشه داداشت انشاالله

هم من به مامانم بهش گفتیم با این دوستشم قطع ارتباط کنه در حدی که حضوری نبینتس ، بعید نیست خواهرش یه ...

موافقم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
اره عزیزم با اینطور ادمایی جدی برخورد کنید شوخی برنمیداره همچین مسائلی خوشبخت بشه داداشت انشاالله

ممنون عزیزم ، انشالله خوشبختی همه ی جوونا ❤️

دختری از آهار🦚
2706