2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارش بگو

حسم میگه شغل ازاد تو مایه ها مکانیکی و کار مربوط به ماشین و اینا

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
در حال اموزش بودم یادش کرفتم بعد معاون مالی گفت از این ب بعد بیا پیش خودم کارو نصف کنه باهام بحث توا ...

خب شاید خواستن همه کاری بهت یاد بدن بعد بفرستنت کاری که مربوط به خودته. فکرت را خیلی درگیر نکن. تو محل کار کلا حساس نشو تا موفق باشی اینکه چرا دیگران اینکارو میکنن پیگیزش نباش و اینکه چرا فرق میزارن و... این تجربه سیزده سال کار کردنم تو محیط های مختلف هستش

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
نصفه درست میگی

عزیزم حس ششمی چرته من حس ششم دارم ولی برای خودم اسمشم حس ششم نیست الهام هستش

بنطرت کار خوبیه دوام میارم پیشرفت میکنم

عزیزم من غیب دان نیستم ولی اگر دختر توانمند و با سیاست باشی چرا که نه