2733
2734
عنوان

بابا بیاید یکم دورهم بخندیم خسته شدیممم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 63 پست

دکترم میخواست بگه من آدم قهوه خوری نیستم، میگفت من اصلا آدم قهوه ای نیستم🤣🤣🤣🤣🤣🤣پشت هم تکرار میکرد من واقعااا قهوه ای نیستم🤣🤣🤣آخر یه لحظه دوهزاریش افتاد چی میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکترم میخواست بگه من آدم قهوه خوری نیستم، میگفت من اصلا آدم قهوه ای نیستم🤣🤣🤣🤣🤣🤣پشت هم تکرار می ...

دندونپزشکی به من می‌گفت ببخشید نمیتونم استراحت بدم بگم دهنتونو ببندید 😂😂 من پاره بودم

هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم

دبیرستانی بودم

دختر همسایه اومد گفت بیزحمت یه لیوان چای بدید. چاییمون تموم شده!

منم واسش یه لیوان چایی ریختم 😂😂

واقعی در مورد خودمه

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
تازه از خواب بیدار شدم

واقعا 😂😂

چرا ساعت خابت انقد باکلاسه اخه جغد جان 😂😂

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
واقعا 😂😂 چرا ساعت خابت انقد باکلاسه اخه جغد جان 😂😂

سردرد داشتم خوابیدم خوب بشم نشدم:/

من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

طرف انگشت میکرد توگوش دوستش گفتن چرا هنچین میکنی گفت دارم گوش میکنم ب اون یکی  گفتن توچیکار میکنی گفت منم دارم گوش میدم🤪🤪🤪 جوکم مثبت ۱۸ بود یعنی چه😂

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2706