2752
2734
عنوان

۳هفته س با شوهرم رابطه نداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2462 بازدید | 57 پست
نمیتونم دارم اذیت میشم من خیلی گرمم واقعا این بی توجهشو بی نیایش داره اذیتم میکنه

اهان اگه گرمی که دیگه نمیشه کاریش کرد... کاش تو هم سرد بودی...

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه زمانی خیلی گرم بودالان ۴ماهه رابطه نداشتیم اصلامهم نبودبراسه هفته چخبره که اینقدناراحتی وتاپی ...

سابقه نداشته انقد طول بکشه آخه ما هفته ای سه بارم رابطه داشتیم

چرا خودتون جلو نمیرین و بهش پیشنهاد نمیدین 

من بعد ده سال زندگی فهمیدم‌توی رابطه جنسی کوتاهی کردم و واقعا قبول دارم ک کوتاهی کردم

میگن بی توجهی توجه میاره اما اینجوری نیست

اگر شوهرت خوبه تو برو سمتش ببین چی میشه

نمیتونم دارم اذیت میشم من خیلی گرمم واقعا این بی توجهشو بی نیایش داره اذیتم میکنه

رک بهش بگو

فکرمیکردم سنگ صبورهم باقی میمونیم  ادمیه دیگه دلش خیلی چیزا میخاد،چه بسیارتقدیرهاکه به تدبیرهاخندیدند، رفتی و تاابدگوشه قلبم ماندگارشدی خواهرم
2706