2733
2734
عنوان

شوهرم گفت مثل یابو شدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1291 بازدید | 57 پست
والا یه سری شوهرم گفت این چه غذاییه ایییش پیش فلان منم قابلمه ورداشتم انداختم تو حیاط الان تخم نداره ...

😂😂😂 بنازمت

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خندم گرفت😁 چند کیلویید مگه 

یه لحظه حس کردم اسی و شوهرش سیب زمینین😂😂😂😂ببخشید گفتی چند کیلویید ذهنم رفت اونجا😑😑😂😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
یه لحظه حس کردم اسی و شوهرش سیب زمینین😂😂😂😂ببخشید گفتی چند کیلویید ذهنم رفت اونجا😑😑😂😂

واای 😂

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
😂😂😂 بنازمت

رو به مرد جماعت نباید بدی😂

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
ولی این زن و شوهرایی ک تپلییَن که خیلی مهربونن ک😂

یه همسایه داریم زن و شوهر تپلی،،تپلیا واقعا😁

بعد خیلی مهربون و ساکتن😁

یه موتور دارن همیشه درحال رفتنن،،،

باهمین موتور خوشن

یه سری تو راهرو‌ داشتم به پسرم میگفتم مامانی سرم خیلی درد میکنه مسکنم نداریم تو خونه لطفا رفتیم داخل بدون سرو صدا تی وی ببین یا بازی کن،،این بنده خدا آقاهه پشت سرم بود شنیده بود سریع رفت طبقه بالا یه بسته ژلوفن اورد در زد داد به پسرم رفت😁

انقدر خوشم اومد از حرکت فردینیش😁😁😁

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
یه همسایه داریم زن و شوهر تپلی،،تپلیا واقعا😁 بعد خیلی مهربون و ساکتن😁 یه موتور دارن همیشه درحال ...

وای اخی چه مهربون

چقد دیدن اینجور ادما 

حس خوبی میگیره ادم

خیلیییی گوگولیییین این تپلیا🤩❤️

وای اخی چه مهربون چقد دیدن اینجور ادما  حس خوبی میگیره ادم خیلیییی گوگولیییین این تپلیا🤩❤️

دقیقا🌹🌹

نه فقط من

باهمه همسایه ها مهربونن این زن و‌شوهر

اصلا عصبانی  نمیشن😁

همیشه لبخند دارن

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
بله بله دمت گرم😂😂

😆😆

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌