2733
2734
عنوان

چرا بازیگرهای زن از ازار اذیت های پشت صحنه مینالن

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 22 پست

من شنیدم چون زیاد هست از اینا دس آدما باج خواهی میشد و بعضا ازدواج نمی تونند بکنند یا میرن خارج از ایران یا با خارجی ها حتی سن بالای خارجی ها که ه اف م ن مهم نیس ازدواج می کنند اونم باز با دلال رابطه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای خیلی چیزا یا باید پارتی داشته باشی یا ببخشید از خودت استفاده کنی. ما صداوسیمای ایلان که یه شهر ...

یعنی انقدر استعدادشون کمه که از چیز دیگری مایه میزارن؟

ایا همه زنهای معروف از خودشون مایه گذاشتن قطعا اینطور نیست 

به نظرم کسی که میخواد یهویی دیده بشه درعین حال پشتوانه ای نداره تن به همچین چیزی میده

لطفا لایک نکنید ممنونم .

ببخشید من نظر میدم

دوستم چند سال پیش که داشت کارگردانی میخوند تو دانشگاه کامل با این قضایا آشنا شده بود و میگفت خیلی از بازیگرا برای بازی تو فیلم یا سریال بعضی از کارگردان ها باید رابطه داشته باشن.

اما یه نکته ای که هست فکر کنم سه یا ۴ سال پیش یه حرکتی تو شبکه های اجتماعی غربی شروع شد که زن های بازیگر از آزارهایی که دیدن حرف میزدن و اعتراف میکردن و خب بازیگرهای ایرانی هم چون میخوان بگن ما هم آره برای همین دروغ میبافن! اما خب از این دست اتفاقا تو ایران هست و کم هم نیست. مثلا مرجان محتشم در اوج شهرت کنار کشید به خاطر همین مسائل و همین طور کسای دیگه

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
معمولا پشت هرکاری همچین پیشنهادی هست کارایی مثل بازیگری و نوازندگی ام بیشتر، اینو هم تجربه خودم گفت ...

برا همینه میگن صنعت سینما و موسیقی انگار فروختن روح انسانها  و معامله شیطان هست 

شاید منظورشون این بوده .یا میگن بعضی خاننده های زن خارجی روحشونو به شیطان فروختن تا مشهور بشن .باز شاید منظورشون اینه

لطفا لایک نکنید ممنونم .
برا همینه میگن صنعت سینما و موسیقی انگار فروختن روح انسانها  و معامله شیطان هست  شاید منظ ...

اون که یه بحث دیگست، همکاری با ایلومیناتی کم کم بین خواننده های داخلی هم زیاد شده

درسته، ولی در کنار کم نیست درخواست های نابجایی که از خانوم ها میشه...

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
یعنی انقدر استعدادشون کمه که از چیز دیگری مایه میزارن؟ ایا همه زنهای معروف از خودشون مایه گذاشتن قط ...

خیلی هاهم دروغ میگن البته .

ولی واقعا پشت پرده بعضی جاها خیلی کثیفه

حتی یکی از اقوام نزدیک ما رفت یه نقش توی یه فیلم بازی کرد

بعد دیگه نرفت خیلیم استعداد داشت، گفتیم چرا ادامه ندادی گفت برای نقش ازم کار جنسی خواسته با اینکه مرده متاهل بوده

خیلی ها هم هستن که استعداد دارن برای همین مسئله معروف نمیشن

البته بدون شک زن معروفم هست که با استعداد معروف شده باشه. ولی توی سینمای ایران نگاه کنی یا بخاطر خیلی پولدار بودن معروف شدن 

پشت پرده خيلي خبراست خیلی زنان براي اينکه دیده بشن تن به کارای اونجوری میدن

یعنی بازیگری و دیده شدن براشون انقدر مهمه که حاضرن دست هر نامحرمی بهشون بخوره و جیکشون در نیاد بعد وقتی مهره سوخته میشن یهو از کارایی که سرشون اومده تعریف کنن؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏