2733
2734
عنوان

با این نمره ها برم تجربی؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 59 پست

اصلااااا اینجوری فکر نکن نهمم تو ۲۵ ام بگیری دبیرستان صفری باور کن 

من خودم معدل ۱۹.۷۰ بودم آزمون ام دادم نمونه دولتی قبول شدم اونجا درس خوندم الانشم همه میگن چرا رفتی انسانی حیف شدی به خدا ولی هیچ وقت یادم نمیره از من زرنگ ترشم بود با معدل بالاتری ام بود ولی هیچ کدوم تجربی نمونه دولتی در نیومدن چ برسه به کنکور ترجیح دادم انسانی بزنم ولی بهتر از اینه که تهش چیزی نشم 

پس اصلا نگو وای من علوم ۲۰ شدم حتما تجربی برم موفقم اصلاا 

من حفظیمم عالی بود ولی الان انسانی ام ک میخوندم باور کن همون حفظی هام خیلی سخت بود خیلی چ برسه به تجربی به قول معلممون نهم و همه ۲۰ هاتو تو دبیرستان اول سال باید بریزی تو سطل صورتی !!!!

همه شب با فکر تو به سر بردم حتی یک شب میان خواب هم نیامدی...🍃
ریاضی و کلا درسای تجربیو دوست دارم خیلیی ولی حیف ک تنبلی میکنم😐  یعنی بنظرم شاید نتونم تحمل ک ...

من دوستم رفت تجربی تا ساعت سه شب بیدار میموند باز نمیتونه برسونه کلیم لاغر شده 

به نظرم برو رشته های دیگه 

یه صلوات برای روبه راه شدن زندگیم و رسیدن به ارزوم میفرستید🙂 🥺ℳ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم از من بهت نصحیت ایندتو خراب نکن 

نظر منی که این رشته رو خوندم اینه که اگر به کارای هنری علاقه داری حتما برو هنر و یا ریاضی رو انتخاب کن

خداجونم خودت کمکم کن به هدفم برسم🌸🤲🥰

به هیچ عنوان ببین به عنوانِ یه دوازدهمی تجربی بهت میم به هیچ عنوانننن طرف تجربی نیا 

کاش کلاس نهم یکی به من اینو میگفت 

منم فرزند کوروش.. خون ایرانی به رگ دارم ، منم ایرانی‌ِ آزاده فرزند خشایارم ، من از پستی من از زاری من از خواری گریزانم ، منم دلبسته آن خاک ، من فرزند ایرانم ..♥️

تجربی ینی ۳ سال زندگی نکردن ینی ۳ سال تو اتاق حبس کردن و درس خوندن ینی سه سال جز شیمی و زیست و هزار تا کوفت و زهرمار حرف نزدن ینی ۳ سال زجر کشیدن ینی ۳ سال استرس هاس وحشتناک کشیدن ینی درس خواندن بدون نتیجه ینی ۳ سال خون دل خوردن پیر شدن ینی ۳ سال عین مرده های متحرکی ک فقط درس میخونن ینی ۳ سال جهنم و عذاب الهی

از ما که گذشت .... ولی همبازی خوبی برای بازیه تلخت نبودم و نیستم...!! 🌱

و این که تجربی زیست و فیزیکش سخت هست برخلاف اون چیزی که بقیه فکر میکنن زیست خیلی سخته

به اسم روشن فکری و ملی گرایی، نژاد پرستی و بی منطقی را پشت اسم یک پادشاه عادل و بزرگ پنهان نکنیم.
به هیچ عنوان ببین به عنوانِ یه دوازدهمی تجربی بهت میم به هیچ عنوانننن طرف تجربی نیا  کاش کلاس ...

به نظر شما کدوم رشته خوبه

الان اگه نهم بودید چی میرفتید؟

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند 😇 مشکلی گر سر راه تو ببندد تو بخند 🙃 غصه ها فانی و باقی تو بخند😉        گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند:)
تجربی ینی ۳ سال زندگی نکردن ینی ۳ سال تو اتاق حبس کردن و درس خوندن ینی سه سال جز شیمی و زیست و هزار ...

عزیزم اگه میخوای راهنمایی کنی یکم با منطق راهنمایی کن در این حد هم نیست این برای دانش آموزایی هست که تجربی در توانشون نیست و هیچوقت قوی درس نخوندن مگرنه این همه آدمای موفق داریم توی تجربی که نتیجه های عالی گرفتن

به اسم روشن فکری و ملی گرایی، نژاد پرستی و بی منطقی را پشت اسم یک پادشاه عادل و بزرگ پنهان نکنیم.
بیشتریا به خاطر حقوق یا فرهنگیان میرن چون تنوع داره

به نظر من فرهنگیان اصلا خوب نیست کلا کارمندی خوب نیست همون حقوق و وکالت بهترن بازم

2706