2733
2734

بهتره که نداشته باشه 

که اگه توی دوران عقد طرفشو شناخت و دید ادم مناسبی نیست طلاق بگیره بعضیا وقتی طرفو میشناسن بخاطر اینکه دیگه دختر نیستن پای آدم اشتباه میمونند

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بدم میاد، مگه فقط بخاطر رابطه باهات ازدواج کرده ؟ که نمیتونه صبر کنه تا برید خونه خودتون 

خیلی بدم میاد چندشم میشه 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

منکه نداشتم..ولی دوستام داشتن میگفتن پسره اجبارمون کرد و فلان...الان من ازدواج کردم اونا هنوز عقدن...

هر روز هم بحث دارن ک کی عروسی کنیم کی خونه اماده میشه...ب نظرم خریته شاید اصلا تو عقد طلاق گرفتن خب چکاریه...

یکی ۴ساله عقده دومی ۲٫۵عقده

به نظرم زن و شوهرید ولی چون دوران عقد خیلی دخالت و حرف زیاده معمولا نمیزاره دختر اون رابطرو پسر مزه کنه تا تشنه باشه زودتر ازدواج کنه برن سرخونه زندگیشون دخالت و حرف و گپ بخوابه

تا زمانی که کامل نشناختی حتی تو عقد بله 

دختر دایی من الان عقده معلوم شد پسر خلاف کرده آقا افتادن زندان میخوایم طلاقشو بگیریم رابطه نداشته حداقل جسمشو از دست نداده 

رابطه نداشته باشی اسمش از شناسنامه پاک میشه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
پس چرا میگن رابطه کامل بمونه برا بعد عروسی

چون تو کشور ما دوران عقد دوران شناخته که خدای نکرده اگه با خودش یا خانوادش به مشکل خوردی اسم نحسش از شناسنامت پاک بشه رابطه کامل باشه نه حاضرند برای مراسم عروسی خرج درست و حسابی کنند نه اونجا که عروس خانم دوست داره خونه بگیرن کلا دختر مجبور مییشه هر  سازی زدند برقصه 

ما داشتیم چون سنمون بالا بود . یجورایی عاقل تر بودیم . نسبت به دختر های که مثلا ۱۵ سالگی ازدواج میکنن . بعد واقعا بعده دو سال کنار هم بودن شناختمون کامل بود . قبلش همکار بودیم

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

اگر اطمینان دارید که مشکلی پیش نمیاد ...

اگر همسرتون بی جنبه نیست ...

مشکلی نداره 

ولی من هم همسرم خوب بود رفتارش هم مشکلی نداشتیم و بازم پرهیز کردم ...از نظر خودم رفتارم درست بود در اون مقطع 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706