2752
2734
عنوان

تو خیابون با یکی دعوامون شد 😧

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 80 پست
همین .یه کلمه فقط بهش گفتم ساکت شو اون فحش ناموسی داد 

سعی کن جلوی خودت رو بگیری... در کنارش با همسرت هم صحبت کن بگو یه وقت موردی پیش اومد چه تو بودی و چه نبودی. چه اشتباه کردی و چه اشتباه نکردی باید خودش رو کنترل کنه. مشکل کنترل خشم داره کلا؟ همونایی که توی پست قبلیم نوشتم رو بگو. شما نمی دونید اون طرف کیه. یکهو از جیبش یه چاقو و یا چیزی درآورد به خاطر هیچ و پوچ پشیمونی به بار اومد چی؟ دعوای فیزیکی در شان آدم بالغ نیست. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست شوهر من سر بحثای توی رانندگی و خیابون سکته ی قلبی کرد..اصلا نباید جواب بدی و فقط شیشه رو بده با ...

پیش بینی نکرده بودم که شوهرم میره با طرف دست به یقه میشه سینشو سپر کنه

بعضی بی فرهنگن معلوم نیست کجا بزرگ شدن تو چه محیطی بزرگ شدن که اینجورین از کجا اومدن 

خب شما هم فرقی با اون آقا نداری که دهن به دهنش گذاشتی و باعث دعوا شدی

همسرت اگر میخاست جواب بده خودش جواب میداد 

بیخودی باعث دعوا شدی

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
یعنی چون آروم رفتیم باید فحش بخوریم ؟ 

مگه من فحش دادنش تایید کردم اون با حرفش محل تشکیلش یادآوری کرد ولی تعجبم از شماست که تو موقعیتی که حق با شما نبوده به طرف گفتی ساکت شو درصورتیکه میتونستی با یه عذرخواهی مختصر قضیه رو ختم بخیر کنی 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
میدونم عزیزم در کل آدم نباید کلا انسان دعواگری باشه با فش بده که شاید نمیتونه سرعتی بره شوهره اسی&nb ...

آخه عزیزم شاید یکی عجله داره یعنی چی نمیتونه سرعتی بره ؟ اون بنده خدا هم شاید عجله داشته اسی با حالت طلبکارانه بهش گفته ساکت شو البته لحن اون اقام خوب نبوده

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
عه اونجاشو ندیدم که آروم میرفتن😄 بهرحال نباید گوش میدادن به حرفاش

چرا؟؟؟؟😐ترافیک درست میکردن؟

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
سعی کن جلوی خودت رو بگیری... در کنارش با همسرت هم صحبت کن بگو یه وقت موردی پیش اومد چه تو بودی و چه ...

وای بخت باهام یار بود قمه کش و چاقو کش نبوده که تیزی بکشه رو شوهرم مرده از سرووضعش پیدا بود که یه ادم بی سر و پاست

پیش بینی نکرده بودم که شوهرم میره با طرف دست به یقه میشه سینشو سپر کنه

اگه اینکارو نمیکرد که بهش مرد نمیگفتن مردی که زنش دوست داره به نظرت در مقابل این حرف ساکت میمونه؟ تو دعواهای رانندگی این فحشا یه چیز مشخصه باور کنم که به فکرت نزد همچین موقعیتی پیش میاد؟

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
عزیزم شما بعنوان خانم نباید خودتو بندازی وسط دوتا مرد.....همسرت میخواست جواب بده خودش میداد.....

اشتباه کردم .فکر کردم شوهرم شوهرم چیزی نگفته من باید بگم نمیتونستم ببینم که داره به شوهرم حرف میزنه 

مرده خیلی آشغال بود شوهرم یکی میزد ده تا جواب میداد از اون ها بود که سرش درد میکنه واسه بزن بزن و در ...

بعضیا هیچی برای از دست دادن ندارن 

کسی ک چیزی برای از دست دادن دارن نباید با اینا دربیوفته

چون هیچی حالیشون نیست

میزد یکیش یکیشو میکشت 

اونوقت بیا و درستشکن

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
2706