2752
2734
عنوان

نامزدم روز دختر رو بهم تبریک نگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 120 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره برای همین هم ناراحت شدم و حس کردم مهم نیستم  پیامم بهش خوب بود؟

آره حق داری خوب گفتی اون چیزی نگفت؟

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
برای ادم بیشعور نیاید ذهنم درگیر کرد

ب هر حال ۲ تا حالت داره 

یا باید ازون بیشعور جدا شد 

یا باید موند و تا مرز جنون حرص خورد 

چون خانم ها نمیتونن بی اهمیتی و نادیده گرفتن رو ببینن و بی تفاوت باشن

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
هنوز سین نکرده ساعت ۷ و نیم گفتم  کلا یهو اف میشه

احتمالا از نوتیف خونده جوابی نداره بهت بده بنظرم رک ازش بپرس دلیل کاراشو 

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍
ب هر حال ۲ تا حالت داره  یا باید ازون بیشعور جدا شد  یا باید موند و تا مرز جنون حرص خورد ...

به نظرت راه خل درست چیه؟؟

معلومه کات کردن

دلیلی نداره منه دختر فکر و ذهنم و درگیر ی ادم بیشعور کنم

به نظرت راه خل درست چیه؟؟ معلومه کات کردن دلیلی نداره منه دختر فکر و ذهنم و درگیر ی ادم بیشعور کنم

دقیقا 🙂❤️

احتمالا از نوتیف خونده جوابی نداره بهت بده بنظرم رک ازش بپرس دلیل کاراشو 

میگه نوتیف تلگرامم خاموشه کلا 

آرش میپرسم هم که چیزی شده ناراحتی؟ میگه نه من ناراحت نیستم 

البته دیروز از من یه چیزی خواست گفتم نه از اون به بعد اینطوری شده…..

واقعا ما دخترا اینارو پررو کردیم . پسره هیچی نیستا . ولی رفتار ما باعث شده فکر کنن چ عتیقه این

من خودم یکی از اون زخم خورده ها هستم 

ک زیادی موندم ساختم مراعات کردم نادیده گرفتم 

و آخرش هیچی ب هیچی 

اینطور بگم ک طرف باهات هستا ولتم نمیکنه اما اولویتش نیستی برای خوشحالیت کاری نمیکنه 

و اینجاس ک ب قول معروف باید بگیم ب جهنم ک دوسم داری وقتی بلد نیستی چطوری باید باهام رفتار کنی ب چ دردم میخوره

2706