2752
2734
عنوان

نظرتون در مورد این ساعت+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 48 پست
من کلا تیپ اسپورت میزنم فک کردم این ساعتا مناسب باشه

اگه دوسش داری بگیر شریک زندگیت که نیست دیگه اینم یه مدلیه برا خودش.مبارکت باشه،نظر خواهرتم محترم ولی سعی کن از حالا رو نظرات خودت بیشتر بمونی 

اگه دوسش داری بگیر شریک زندگیت که نیست دیگه اینم یه مدلیه برا خودش.مبارکت باشه،نظر خواهرتم محترم ولی ...

باورت میشه اصلا اعتماد به نفس ندارم چیزی بخرم حتی ساده ترین چیزم هم سلیقه ی ایشون بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باورت میشه اصلا اعتماد به نفس ندارم چیزی بخرم حتی ساده ترین چیزم هم سلیقه ی ایشون بوده

حالا من به تو میگم ولی من و شوهرمم خیلی به نظر همدیگه وابسته اییم یه جفت جوراب نباشیم با هم نمیخریم  

اسی میشه بگی از کدوم سایت یا پیج گرفتی ساعتتو 

خوشم اومد منم 

قیمتشم میگی ممنون 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
اسی میشه بگی از کدوم سایت یا پیج گرفتی ساعتتو  خوشم اومد منم  قیمتشم میگی ممنون

از باسلام گرفتم کیفیتش فوق العادست اسم پیچش آکسون بود قیمتش زیر دویست ولی واقعا باکیفیته

از باسلام گرفتم کیفیتش فوق العادست اسم پیچش آکسون بود قیمتش زیر دویست ولی واقعا باکیفیته

خیلی ممنون 

چی سرچ کنم اینو بیاره ؟

بزنم ساعت مچی میاره  ؟

یا اسم خاصی داره؟

زیر دویست ؟! چقد خوب مبارکت باشه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

قشنگه قیمتش چنده

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
2706