2733
2734
عنوان

اونایی که سه تا بچه دارین بهتون زمین دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2365 بازدید | 126 پست
سلام عزیزم من امسال بچه اولمو باردارم به ما وامی چیزی نمیدن؟؟؟

چرا وقتی بدنیا اومد برای وام چهل میلیونی اقدام کنید

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
سلام عزیزم من امسال بچه اولمو باردارم به ما وامی چیزی نمیدن؟؟؟

ان شااله بچه که به دنیا اومد اقدام کنید برای وام ، ۴۰ میلیون میدن 

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوووفففف چه خوب جوابشو دادی حالا اگه خانمای مارپل بیان و موشکافی کنن،،میبینیم خودش یا کس و ک ...

والا به خدا.انگار قسط و قرضشو اینا میدن،تا یکی میگه بچه سوم یا نفر سربلند میکنه یه حرفی بزنه.به خدا دیگه فهمیدم تنها جوابشون همینه که دادم،کمتر و بیشتر نباید گفت.

واقعا به کجا رسیدیم که ۳تا بچه خیلیه😕😕😕 توانشو داره.

پولشو داره.

خونه و ماشین داره.

دوست داره ۳_۴تا بچه بیاره.

به شما چه؟؟؟؟؟

مخصوصا اونی که گفت بچه میاری واسه وام!!!

حالا که آورده. ازشرایطشم دوست داره استفاده کنه!

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
میشه لطف کنید سوال منو جواب بدین من خونه به اسم خودمه یعنی بهمون زمین میدن فرزند سوم دارم

منم خونه به اسممه،اداره مسکن گف اولویت  با اوناییکه خونه ندارن،وبچم داره ۳سال میشه هنوز ندادن

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤

برای زمین به کجا باید بریم مدارک چی میخوان

درهیاهوی زندگی دریافتم چه دویدنهایی که فقط پاهایم راازمن گرفت درحالی که گویی ایستاده بودم 😞چه غصه هایی که باعث سپیدی مویم شد درهالی که قصه کودکانه ای بیش نبود 😞دریافتم کسی هست که اگربخواهدمیشود وگرنه نمی‌شود😞 به همین سادگی کاش نه میدویدم ونه غصه میخوردم فقط اورامیخواندم وبه اوتوکل میکردم 💖💖💖
۴ ۵بیار کاسبی خوبیه

😕😕حرف نزنی ،نمیگن لالی...

اگه کاسبیه، شما هم بفرما. عقب نمونی

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ب ما فیش واگزاری زمین دادن و قطعه و شماره مشخصه اما هنوز زمین رو نشون و تحویل ندادن 

شما کجا رفتین که زمین دادن مدارک چی خواستن

درهیاهوی زندگی دریافتم چه دویدنهایی که فقط پاهایم راازمن گرفت درحالی که گویی ایستاده بودم 😞چه غصه هایی که باعث سپیدی مویم شد درهالی که قصه کودکانه ای بیش نبود 😞دریافتم کسی هست که اگربخواهدمیشود وگرنه نمی‌شود😞 به همین سادگی کاش نه میدویدم ونه غصه میخوردم فقط اورامیخواندم وبه اوتوکل میکردم 💖💖💖
والاااا

یه سری عقده ای ریختن تو سایت ،که آدم میخواد ،دهنشونو بگیره پاره کنه

2706