2733
2734
۶ سال لانگ دیستنس بود ازدواج کرد

واسه منم لانگ بود

الان چند ماه گذشته خیلی بی حس بودم تازه دلم براش تنگ شده و ب فکرم میاد

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واسه منم لانگ بود الان چند ماه گذشته خیلی بی حس بودم تازه دلم براش تنگ شده و ب فکرم میاد

باید به خودت کمک کنی من بعد ۴ ماه حالم بهتر شد ولی هیچوقت سراغش رو نگرفتم دلم به شدت تنگ میشد دلم  قلبم میومد تو دهنم وقتی فکر میکردم کسی دیگه کنارشه ماباهم بزرگ شده بودیم ولی هروقت دلم تنگ میشد یه دفتر میگرفتم مینوشتم دونه دونه حسم رو مینوشتم بعد مینداختم دور گریه میکردم به خودم اجازه دادم گریه کنم همه خانواده هم میدونستن ک دیگه رابطه م تموم شده و من ازادانه گریه میکردم بعد چهار پنج ماه حالم بهتر شد بعد ۶ ماه عکس خودشو زنش رو تو واتس اپ دیدم یه لحظه قلبم تند تند زد ولی انقدر حالم خوب بود که دیگه خرابم نکرد خودت بااااید به خودت کمک کنی کمتر چک کن از این مرحله شروع کن

فرزند ادب باش نه فرزند پدر/ فرزند ادب زنده کند نام پدر 🩵
تو رابطه لانگ چند وقت یکبار همو میدید ؟

اون اروپا بود البته یک سال دوستیمون اینجا بود بعد مهاجرت کرد ۵ سال بعدش دوبار دیگه اومد ایران ولی شب و روز باهم حرف میزدیم از خوشی هامون از غم هامون یه بارم خواستگاری اومدن ولی مادرش راضی نبود خلاصه نشد ولی فکر نمیکردم جا بزنه

باید به خودت کمک کنی من بعد ۴ ماه حالم بهتر شد ولی هیچوقت سراغش رو نگرفتم دلم به شدت تنگ میشد دلم &n ...

منم مثل شمام دقیقا

الان ۴ ماه شد ولی هنوزم بهش فکر میکنم اما دوستش ندارم دلم برای خاطراتمون تنگ شده از طرف اون دوست داشته شدن و..

گاهی چک میکنم شمارش عکسش و..کلا همچیو پاک کردم

اون برنامه هاییم ک گاهی چکش میکنم میخام پاک کنم

من چند روزه اینطور شدم باز ب یادش افتادم قبلا حتا یادمم نمیفتاد شما دلیلشو میدونی

هشت سال

یهو دل کند و رفت

گفت نمیخامت دوست ندارم دیگه

کاربری دوممه.منو عشقم باز منتظریم که شانسمون رو برای راضی کردن دوباره خانوادها امتحان کنیم لطفا شماهم برای رسیدن ب دلبرم مارو دعا کنید❤
منم مثل شمام دقیقا الان ۴ ماه شد ولی هنوزم بهش فکر میکنم اما دوستش ندارم دلم برای خاطراتمون تنگ شده ...

طول میکشه برا من الان ۳ سال گذشته بی حسی کامل دارم بهش نه تنفر نه عشق دوسال میش بخشیدمش خودمم بخشیدم که چرا انقدر پاش موندم تو اون مدت مثل شما یهو یادم میفتاد ولی گذری هستش 

طول میکشه برا من الان ۳ سال گذشته بی حسی کامل دارم بهش نه تنفر نه عشق دوسال میش بخشیدمش خودمم بخشیدم ...

پس صبر همچیو درست میکنه

2706