2752
2734
عنوان

پشیمونم از فر موهام

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 28 پست
موس مو که به موهای فر میزنن تا حالت بیشتری بگیره

به موهای خیس بعد از حموم هم میزنن و توی دست،مشت میکنن فر میمونه

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی ب نظرم اگه راضی نیستی برو همون مرکزی که انجامش دادی بگو دوسش ندارم یا برات ریموو میکنه یا یکاری میکنه ک قشنگ وایسه

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
موس مو که به موهای فر میزنن تا حالت بیشتری بگیره

اره برای مویحالت دار هم میشه تاحموم بعدی فر میمونه

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
بهم نمیاد خوب واینمیسته  جلوی موهای چتری بود فر شد ی شکل افتضاحی ب خودش گرفته

از موس استفاده کن از پنتن استفاده کن از شامپوی مناسب استفاده کن بعلاوه نرم کننده ، نگهداری موی فر سخته باید مراقبت کنی ، اگه مراقبت نکنی خوب واینمیسته و احتمالا به صورتت هم نیاد سعی کن بهش برسی

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

منی که فر عروسکی بودم و رفتم کراتین کردم الان عاشق کراتینمم.یه‌روز دلم برا موهای فرم تنگ میشه روز بعد میگم کراتین خوشگلتره.موندم برم ترمیم یا نه

من راهکار برای صاف کردنش میخام

بعد از حموم وقتی موهات نم دار بود،با سشوار و شونه گرد شونه کن و خشک کن.فرش باز میشه