2733
2734

پدرمادرم دارن مهاجرت میکنن به یه شهر دیگه برای همیشه ولی من قراره شهر خودمون بمونم که یک سال دیگه برای کنکور درس بخونم. از الان خیلی دلم داره میگیره و شبا واقعا میترسم حتی نمیدونم آشپزی رو باید چیکار کنم ولی حس میکنم اینجوری تنهایی شاید بتونم تایم های بیشتری رو داشته باشم. بنظرتون برم باهاشون یا تنها یک سال خونه بمونم؟ 

اونا نمیتونن رفت و آمد کنن زیاد چون شهر دوریه

و خیلیم دل تنگم میشن🙂💗

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

یعنی تنهای تنها بمونی ؟ 😮 من با این سنم نمیتونم تنها بمونم مگه میشه 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطوری تنهات میزارن؟

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

برو باهاشون چون سال کنکورت نباید فکرت درگیر دوری و دلتنگی باشه...

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤

سهمیه عوض میشه مگر اینکه تهرانی یا منطقه یک باشی که بری منطقه دو که منطقت بازم یک میمونه ولی اگر از دو به یک بری یک میشه یعنی بیشترین منطقه برات حساب میشه من پرسیدم اینشکلی گفتن

تصمیم با خودته

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

خب چرانمیری....یعنی یکسال تنهازندگی کنی؟ خیلی سخته که....پشت کنکوریم هستی بایدغذات اماده باشه.همین اشپزی وتمیزکاری کلی وقت ادم میگیره...بنظرم جایی باش که خانوادت هستن

برو موقع کنکور برگرد

آخه اونجا شاید نتونم خونه درس بخونم 

و چون شیراز شهر بزرگیه شاید سخت باشه هرروز ببرن منو کتابخونه و بیارن آخه بابام از ترافیک و رانندگی متنفره 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
2706