2733
2734
عنوان

تاحالا شده ب یه جایی برسین دلتون بخواد یه جنس مخالف تو زندگیتون باشع

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا نشدنیه!؟

مفصله 🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
قبل ازدواجم  عید نوروز بود  به خداوند گفتم یکیو برام بفرست  خودم بلد نیستم پیدا کن ...

یاد پریودیم افتادم همه بچه ها کلاسمون پریود شدن منم از امام رضا التماس میکردم تروخدا پریود شم😂😂

مشاور سایتمم😌❤
چون همه آدما یسری نقص های خاصی دارن این آبجیمونم شوهر بی نقص میخواد ک نیست.. 😁🌹

ابجیت خودش نقص داره بخاطر همین 🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
قبل ازدواجم  عید نوروز بود  به خداوند گفتم یکیو برام بفرست  خودم بلد نیستم پیدا کن ...

فرستاد؟ 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
یعنی چی دختر پسرش فرقی نداره!؟

اووم خب تنهابودم از طرف خانوادن خیلی تحقیر شدم..

اون اوایل آدما واسم مهم نبودن فق یه نفر رو میخواستم ک درکم کنه..

خیلی ب پسرا توجه میکردم تا یه روز یه نفر بهم تیکه انداخت ک چرا دنبال جلب توجه هستی و کلی بحثمون شد..😅

مشاور سایتمم😌❤
آره شده ولی بدبختی اینه که تاحالا تو رالطه نرفتم و بلد نیستم چطوری رفتار کنم واقعا نگران زندگیم هست ...

منم تا چند وقت پیش مثل خودت بودم و نگران بودم ازین بابت 

بلد بودن نمیخاد 

عادی رفتار کن 

فقط مهربون باش و یک ماه اول رابطه صمیمی نشو همین 

کتاب زنان زیرک رو بخون پیج مژگان پیروز هم تو اینستا فالو کن 

✨🦋🤍I am valuable

حقیقتا تا الآن نه

هیچ کس مهم نبود برام

ولی الآن کم کم دارم حس میکنم که یکیو دوست دارم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .
سه سال  خدا رو شکر خوبه  بلاخره زندگی درهمه خوب و بدش  اما در کل اره راضی ام به لط ...

خداروشکر💚

2706