2733
2734
عنوان

میشه بیاین تجریه سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 27 پست
بعد اینکه حتما باید واژینال باشه سونو ؟

اره فکر کنم.... میترسی از واژینال؟ 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
بعد باردار شدین عزیزم؟

آره ولی ۸ ماه طول کشید.

چون کورتاژ شدم دردهای بدی دارم الان توی بارداری...

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه الان از طریق کلینیک ناباروری داریم اقدام میکنیم جفتمون مشکل داشتیم سنمم بالا بود دیگه گفتیم بیشتر ...

ایشالا به زودی زود نی نی سالم بیاد تو دلتون و بعد بیاد به سلامتی در بعقلتون

ایشالا به زودی زود نی نی سالم بیاد تو دلتون و بعد بیاد به سلامتی در بعقلتون

ممنونم عزیزم همچنین برای شما... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
ایشالا به سلامتی فارغ بشید عزیزم  چند وقتتون هست ؟

ممنون عزیزم.

انشالله دامن شما هم زود سبز بشه.

فولیک اسید مصرف میکنی؟

الان ۲۱ هفته ام.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره می ترسم 🙂خیلی دورانه بدیه بعد سقط از همه نظر بده

نترس نه درد داره نه هیچی... من راستش چون میترسیدم و تا حالا انجام ندادم نرفتم سونو و میتونستم خودم به دکترم بگم... 

اره کلا بچه نیومده دردسره... به استقبالشم. میریم 😁

ممنون عزیزم. انشالله دامن شما هم زود سبز بشه. فولیک اسید مصرف میکنی؟ الان ۲۱ هفته ام.

ممنونم عزیزم گفته شما باشه ایشالا لطف خدا 

دکتر یه قرص داد گفت روزی یکی بخور بزای قبل بارداریه 

نترس نه درد داره نه هیچی... من راستش چون میترسیدم و تا حالا انجام ندادم نرفتم سونو و میتونستم خودم ب ...

واژینال یه جوریه امروز باید برم دکتر برم ببینم چی می گه 

ولی شیرینه ایشالا قسمت همه کسایی که دوست دارن بشه به زودی

ممنونم عزیزم گفته شما باشه ایشالا لطف خدا  دکتر یه قرص داد گفت روزی یکی بخور بزای قبل بارداریه ...

فولیک اسید جلوگیری میکنه از بارداری پوچ و بارداری با مشکلات ژنتیکی،باعث میشه فولیکول قوی بشه.

فولیک اسید ۵ سه ماه قبل از بارداری واجبه.

حتما مصرف کن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40