2733
2734
عنوان

یه حس ششمی بیاد فقط همین یبار😔😫

| مشاهده متن کامل بحث + 2584 بازدید | 466 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ،،ببخش گفتی از سوال اولم حس بد گرفتی داستان داره موضوعی،،با دکتری اشنا شدم،،قشنگ از حسش مطمئ ...

نه جدا نمیشه 

شاید باورتون نشه اما اگه اینجا به کاربر مردی بگید هول نی نی یار تعلیقتون میکنه.  
میره ولی اون رشته ای میخواد نه اگه شرایط تغییر نده

به نظرت واقعا کسی گفته به سونیا من پشت سرش حرف زدم یا بخاطر چیز دیگه دعوا کرد باهام ؟ 

شغل آینده ام چی میشه ؟ کلا آینده ام چطوری میبینی ؟

پزشک میشم یا شغل دیکه ای ؟ 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱

با سمیه صمیمی میشی، معصومه راستشو میگه ولی این وسط داره دو رویی ام میکنه بنظرم و قاطی حرفاش دروغایی ام میگه مراقب باش

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
2706