2733
2734
عنوان

از کدوم کاربرا خیلییی خوشتون نیاد و تس خوب میگیرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 285 پست
قربونت بشم 😻😻😻💋💋

خدانکنه🫂🫶🏻😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@آنهaدختریhدرمزرعه   👈🏻💓

پس من چی😳😳😳💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
شروع شد شروع شد هی تف.......  @زن_ممدقولی     بیا❤

افرین نبینم دیگه تگم نکنیاااا وگرنه فحش کشتون میکنم😏😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
افرین نبینم دیگه تگم نکنیاااا وگرنه فحش کشتون میکنم😏😂

من هیچکسو تگ نمیکنم برا همین چیزا😐😐🤣🤣

آنه اومد دوباره اینجوری کرد 😳😳👈🏻💔🤰🏻

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
من هیچکسو تگ نمیکنم برا همین چیزا😐😐🤣🤣 آنه اومد دوباره اینجوری کرد 😳😳👈🏻💔🤰🏻

😂😂من شوخی کردم

اره دیدم پیامشو بچم بارداره دل نازک شده😂😂🧡

عزیزدلم هستی شما ممنون 😊💙💗💓♥

واقعنی دوسداشتنی هستی مخصوصا پروفایی که از عشقت هوتی میذاری و کل کل کردنات با هووت🤘🏻😍😅😂

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44
واقعنی دوسداشتنی هستی مخصوصا پروفایی که از عشقت هوتی میذاری و کل کل کردنات با هووت🤘🏻😍😅😂

ممنون عزیز جان🙏🏻💗♥💙نظر لطفته😙

🤣🤣اره حیف که هوو ام چند وقته نیستش سر به سرش بذارم😔😔 @djvifjt    

😂😂من شوخی کردم اره دیدم پیامشو بچم بارداره دل نازک شده😂😂🧡

میدونم عزیزم😅😅♥

تازه دیروز به من میگه ریپلای نکن منو دوستت نیستم دیگه 😔😐

میدونم عزیزم😅😅♥ تازه دیروز به من میگه ریپلای نکن منو دوستت نیستم دیگه 😔😐

😂😂😂 اینا که خوبه هروقت عصبانیه از دست همه از همه جا به من میگه برو گمشو از تاپیکم چند دقیقه بعدش تگم میکنه تو تاپیک جدیدش😂😂🧡

@آنهaدختریhدرمزرعه     

😂😂😂 اینا که خوبه هروقت عصبانیه از دست همه از همه جا به من میگه برو گمشو از تاپیکم چند دقیقه بعدش ...

هورمون هاش زیادی بالا پایین میشه😳😳🤣🤣♥

ممنون عزیز جان🙏🏻💗♥💙نظر لطفته😙 🤣🤣اره حیف که هوو ام چند وقته نیستش سر به سرش بذارم😔😔 @dj ...

قربونت گلم😘❤️🦋..آره واقعا،همیشم 🔪بدست بود!😅یادمه تو اون تاپیک دنبال عشق کرمانشاهی بود نکنه عاشق شده نیستش!🤔🥺

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44
2706