2752
2734
عنوان

از کدوم کاربرا خیلییی خوشتون نیاد و تس خوب میگیرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 285 پست

@(روبی)

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خربوریدان#  ‍ 

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

اوج آسمان.  خربوریدان وانه دختری درپاریس

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

کاربریای جدید رو نمیشناسم خیلی

قبلا   اپرا  بود  نسترن بود همش میگفت عسلی مسلی 😅 نگین اخرین کاربریش لب پروتزی بود که کلا رفت نمیدونم کاربری جدید زده یا نه 

چنتا دیگه اسمشون یادم رفته

@وحشی_زیباا     @خربوریدان     وایییییی اینااا خییللیییی خوبننن

😍😍😍فدات بشوم

من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
@goorba   از اونجایی که هیشکی تگم نمیکنه😐

ع خودم حس خوبی میگیرم😐😐😐😃

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
پس من چی ☹️☹️من مهره اصلی اون اکیپم😂😂

بخدا اومد تو ذهنم اسم کاربریت، آخه تاپیک چندروز قبل خودتون زده بودین اونجام کلی خندیدم و حس خوب گرفتم ازتون،ولی شک داشتم عضو سابق این اکیپ با حال و جنحالی باشین،ببخش قشنگم،شما هم کم آتیش نمیسوزوندیا💪🏻😎😘😅😂😂😂

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44
خدایا من چقد معروف شدم خودم خبر ندارم😧

عزیزم عاشق لوس شدنت بودم تو تاپیکا هوس چیزی میکردی ناراحت میشدی بعد اوج آسمان هواتو داشت و حرفاتون خیلی بدلم مینشست و بعنوان یه اکیپ دوستانه صمیمی و باحال همیشه پستاتونو تا آخر میخوندم،راستی نینی نازنیت هم بسلامتی بدنیا بیاد ایشالا🙏🏻🧚🏼‍♀️❤️(استیکر معروفت👈🏻🤰🏻👶🏻✨خیلیی با مزه و شوخ طبعی عزیزم😘😍😇

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44
بخدا اومد تو ذهنم اسم کاربریت، آخه تاپیک چندروز قبل خودتون زده بودین اونجام کلی خندیدم و حس خوب گرفت ...

فدات گل من😂🧡والا خیلی وقته باهمیمم بی فانوسا اگه من نباشم که شاد نیستن😂😂

خواهش میکنم عزیزم😊🧡

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
2706