2733
2734
خونریزی چجوری بود؟

کم بود و رنگ تیره‌‌‌‌...البته هروقت میخوام پریود شم اول خونریزی یه کمی تیره اس بعد قرمز میشه‌...نمیدونم گیج شدم استرس دارم😔

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه من بچه رو چیکار کنم عزیزم وقتی دارم جدامیشم...مجبورم ..بعدشم وقتی روح هنوز تو بدنش نرقته باشه و ...

گناه که داره از همون اول مثل قتل میمونه فقط دیه اش فرق میکنه

الهی خدا به همه چشم انتظارا نی نی سالم و صالح عطا کنه🤲 میشه برای اینکه منم مامان بشم صلوات مهمونم کنی؟ 💓
2731
شاید لانه گزینی بوده

نههه خاک به سرم لانه گزینی باشی من دق میکنم😢

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
دوستان منم دوماهه عادت نشدم حدود سه هفته پیش تست زدم سریع منفی شد هفته پیش تست زدم بعد چنددقیقه یک ...

ای وای دوماهه پریود نشدی یعنی؟؟بچه داری ؟من بچه ندارم ولی کلا بچه نمیخوام میرم دارو قرص میخورم سقطش میکنم بخدا اگه باشه

دوستان منم دوماهه عادت نشدم حدود سه هفته پیش تست زدم سریع منفی شد هفته پیش تست زدم بعد چنددقیقه یک ...

یک داروی دوتایی برای سقط جنیناست که به بارداری پایان می‌دهد. این دارو مانع ترشح هورومون پروژسترون می‌شود که به حفاظت از جنین در رحم کمک کرده و برای ادامه بارداری حیاتی است. در ابتدا قرص میفپریستون به بارداری پایان می‌دهد و در مرحله دوم دارویی دیگر به نام میزوپروستول رحم را خالی می‌کند

من اگه باردار باشم مجبورم این دارورومصرف کنم 😔خدا کنه حامله نباشم فقط تاخیر تو پریود باشه

ای وای دوماهه پریود نشدی یعنی؟؟بچه داری ؟من بچه ندارم ولی کلا بچه نمیخوام میرم دارو قرص میخورم سقطش ...

بله ، البته من عادتام نامنظم هستش اما اینبار بخاطر یه سری از حالاتم شک به بارداری دارم

یه دختر چهارساله دارم و الان اصلااا شرایط بارداری رو ندارم ما خیلی رابطه‌مون با احتیاط کامله اینبار نمیدونم چرا اینجور شده.امیدوارم نباشه  

ان شاءالله هرچی به صلاحه همون بشه دوست خوبم    

نه من اصلا نمیتونم به صلاحم نیس گلم شوهرم بهم خیانت کرده مواد مصرف میکنه میخوام جدا شم اصلا نباید بچه بیاد اصلا