2733
2734
عنوان

جایی بالاتر از رنجیدن

727 بازدید | 96 پست

جایی بالاتر از رنجیدن هم هست من ان را می شناسم

من با گم شدن با خط خوردن و از یاد رفتن مانوسم

من از همه به هیچ رسیدن را خوب میشناسم

من با سوگواری قلب انسان پس از مرگ اشنایی، مانوسم

من جایی را میشناسم که اوای درد ادمی فریاد نیست 

من سکوت بالاتر از فریاد را میشناسم

من در سرزمین دلتنگی زندگی کرده ام

من بیابان ناباوری را قدم به قدم طی کرده ام

من درد شلاق ثانیه هارا در انتظاری تلخ من حس بیهودگی را با بند بندتنم احساس کرده ام

من روز های بسیاری برای فرار از نقش رنج چشم بسته از کنار ایینه های بسیاری گذشته ام

آری من از روز هایی گذشته ام که اشک برای گریستن کم است و ضجه فقط بازی بغض انسان است

من در روح خویش درد هایی را تجربه کرده که درد های تن ادمی پیش ان حقیر و کوچک اند

من عشق را در حضیض ذلت

گذشت را در عین نفرت 

ایثار را در بند غفلت 

متولد شدن در حین مرگ را با تک تک یاخته های وجودم احساس کرده ام

من با دیدگانی باز و ذهنی هوشیار لحضه به لحضه به جرم شیفتگی به شلاق بی مهری و ناسپاسی مجازات شده ام

من ادمیت ادمی را بسیار جفاکار یافته ام

من ظرف فهم ادم های بسیاری را کوچک تر از مشت بسته ی یک کودک من چشم های بسیاری را فقط دو کره ی سرد خاکی یافته ام

بله جایی بالاتر از رنجیدن هم هست من ان را میشناسم

ان جا جاییست که در ان خداوند از همیشه بمن نزدیک تر است...❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

دم ایوارانی ساکت در خونه نشسته بودم ک ناگهان چشمم ب تو افتاد فوزیه ک داشتی سر لاسکولان لاس خالی میکردی و منم خیره شدم بهت باابنکه بوی لاس منو گیج کرد الان تیزی نگاهت و روسری ک ب کمر بسته بودی دلمو زیرو رو کرد

همش تو فکر بودم ک چجوری بام بیونمد ولی طاقت نیاشتم و هاتم یواشکی آخ چ گمال های بی مروتی داشتین فوزیه هاتمه پشت تویلگدان یدفع گمالیل خواردم و منم کوچگی اندازه ی بلوکی زدم ناو سرش و هی نیوزان دلم اراش سوخت ولی منم ارا دیدنت آمدم 

فوزیه چقدر دوس داشتم مال من بشی ولی باوگد تورا بمن نداد 

آه ای خودا ل دس بی کسی ل دس باوگد فوزیه 

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)
2706