2733
2734

برای کجا ؟ عروسی؟ تولد ؟ مهمونی؟ کافه؟

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عروسی

لباسای بلند به قد های بلند میاد چون برای قد کوتاه جالب نمیشه 

از این عروسکی ها بپوش که پشتش بلنده دنباله داره 

اگه لاغری میتونی توری و کمی عروسکی بپوشی ولی لاغر نیستی نپوش به جاش مدل جذب مثلا مدل ماهی بپوش

از این مدل کوتاه های بالای زانو که روش تور اومده تا روی زمین هم جذابه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁دخترممممم پروفم طنزه🦋کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد شو👏ولی اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡
2706