2733
2734
عنوان

بگو متولد کدوم ماهی بدون اینکه اسم ماه تولدتو بگی😎

| مشاهده متن کامل بحث + 19826 بازدید | 1305 پست
قشنگ ته تغاریع بهارمممم  تازههههههه بهم مودیم میگن بی ادباااا

😂😂😂

خردادی بی اعصاب 😎😁

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
😉🤣🤣امام خلاقیتم

آره والا

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختربهارم

اردیبهشت؟؟

😂😂😂 خردادی بی اعصاب 😎😁

ن من الان عصبیممممم ن به نظرت من الان عصبیم؟؟؟؟؟ 😂😂😂😂

بله خردادیم 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
ن من الان عصبیممممم ن به نظرت من الان عصبیم؟؟؟؟؟ 😂😂😂😂 بله خردادیم 

من مادر شوهرم خردادیه هرچی بگی باور نمیکنم😂😂

ماه سرد 

دی❄️

یا بهمن👑

ته تغاری خدا🥰

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
ماه خونه تکونی 

ماه منم هست 

اسفند❄️

ته تغاری خدا🥰

اسفندی ام 😎❄️

اسفندی ام 😎❄️

جذاب و دوست داشتنی😍

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
2706