2733
2734

این ماه برا خودم و دخترم لباس دادم خیاط گفتم کمکم کن بازم نداد شهریه مدرسه بچه رو هم نمیده حتی واقعا من چقدر توان دارم که موندم تو این زندگی تا حالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی ،پس چکار می کنی  چطور پول در میاری

دبیرم حقوقم ١٢ تومنه تا ماه قبل ازمنم میگرفت این ماه گفت باشه ازت چیزی نمیخوام ولی خب کم میارم دخترم پرخرجه ماشالاهش باشه

من جایی خوندم زن از پول مرد حق داره...حالا اگه خودش حقتو نده میتونی به اندازه نیازت از پولش برداری

جمع میکنه مثلا ماشین به اسم من میخره ولی من خسته شدم راستش از این روال

مثل من. منم شوهرم این مدلی بود

خودم شاغل، ولی درامدم اونقدرا نبود، کارم طوری بود که با مردهای پولدار در تماس بودم

اونقدررر فشار مالی روم بود که اتفاقی که نباید می افتاد افتاد متاسفانه

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

خب عزيزم از اول زندگي بايد شوهرتو مجاب ميكردي بهت ماهيانه پول بده بعضي مردا ميدن 

منم با شوهرم دعوا ميكنم بحث ميكنم حاضر نيس ماهيانه بهم پول بده منو كلافه كرده

الان شوهر شما هم عادت كرده به ندادن 

كارت خودشو ميده اما پول نميده كه بتونم پس انداز كنم 

2706