2752
2734
عنوان

دیگه شوهر منم به صدا در اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 2581 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا شما چرا دارید من رو محاکمه میکنید؟😁😁😁 منظورم این بود قسطی هم نمیشه خرید  به خدا منطور ...

فکر کردم منظورتون این هست که کل حقوق را بزاریم وماشین بخریم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

الان همراه مکانیک ماشینای دست دو رو عم قسطی میفروشه با سود کلان

مردم از همه چیشون میزنن و خرج تجمل میکنن بعد مینالن پول درمان دندونپزشکی ندارن همون ادم رفنه بینی شو عمل کرده

در هر حال همه مون سفره هامون کوچیک شده از ی چیز میزنیم ب چیزی ک اولویتمونه برسیم یکی اشین یکی زیبایی

الان که ماشیناشاسی قسطی شدن خریدنشون سخت نیست همین الان کرمان موتورداره قسطی میده

نمیدونید امسال ثبت نام ماشین هست یا نه،؟

میگفتن احتمالا تابستان باشه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
نمیدونید امسال ثبت نام ماشین هست یا نه،؟ میگفتن احتمالا تابستان باشه

اره هست مونتاژیاهم هرهفته دارن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
یه ذهنیتی هست که یسریا دارن اونم اینه که فکر میکنن اگه زیر فشار نباشن پیشرفت نمیکنن  این ادما ...

دقیقاالان ادمای زیادی توهمین ستیت میشناسم میگن تنهاراه پیشرفت قسط وامه مثلاقسط ماشین ۱۴تومنه حقوقشون ۱۵

میرن ماشین برمیدارن با۱تومن اضافه یارانه وخونه پدرومادرمیگذرونن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
به نظرم اگه توی ده سال اخیر، یک سرمایه ای غیر نقدی مثل مغازه، خونه، ماشین، زمین،. طلا کسی داشته، الا ...

ای خواهر تو دور وبر من که همه جوونها خیلی وضعشون خوبه نه اینکه خودشون کار کردن نه هر جوونی مبینی پدر و مادرش یه ماشین خوب انداخته زیر پاش ازدواجم که کردن براشون خونه خریدن الان دارن عشق و حال میکنن 

پسر خواهر شوهرم 26سالشه سه تا زن تا الان گرفته 

بالاش برای دوتایی اولی زمین فروخت مهریه زنهارو داد الآنم برای سومی آپارتمان 240متری خریده زوج عاشق رفتن سر خونه زندگیشان البته عروس یومیه یه 15-16سالی از پسره بزرگتره تازه پسره به باش  گفته آپارتمان سخته زمین بده ویلا بسازم 

اونوقت منو شوهرم هردو شاغل همیشه هشتمون گروه نمونه الان چند ساله می‌خوایم ماشینمونو عوض کنیم نمیشه 

بستگی به فکرو مدیریت داره شوهرمن عشق ماشین داره الان همکاراش خونه ی چند طبقه دارن ماهمچنان ۵۰ مترس ...

هر آدمی حالش با یه چیزی خوشه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
قسطش اندازه‌ی کل حقوق ماست

با حقوق کارمندی نمیشه پیشرفت کرد 

فقط شغل آزاد 

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
به نظرم اگه توی ده سال اخیر، یک سرمایه ای غیر نقدی مثل مغازه، خونه، ماشین، زمین،. طلا کسی داشته، الا ...

اقتصاد خوندید ؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
یه ذهنیتی هست که یسریا دارن اونم اینه که فکر میکنن اگه زیر فشار نباشن پیشرفت نمیکنن  این ادما ...

اصلا بالافرض من یه میلیارد داشتم ، رفتم سانتافه خریدم 

پس از فردا ماشین سرویس میخواد ، خراب بشه ، یه قطعه بخواد 

بالای ۲۰_۳۰ تومن خرجش میشه 

مشکل اینجاست ، فقط پول ماشین نیست ، باید درآمدت جوری باشه بتونی بهش برسی

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
2706