2733
2734
به نامت هم بزنه راحت میتونه پس بگیره مگر اینکه یه سری محکم کاریا بکنی 

چه محکم کاری

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نظر من اینه ک البته نظر منه . 

خودش داره صب تا شب کار میکنه ...کارشم سخته ‌.. همه چیم ب نام خودشه .پول خودشه زحمت خودشه ...بزنه ب نام خودش ... تا حالا ام نگفتم بزنه ب نام من ‌...

و این ک دعوا کنم بزنه ب نام من میخام ببرم تو قبر؟ ب خاطر مال این دنیای بی ارزش هیچ وخ بحث نکردم و نمیکنم ‌ ...

داداشام همه چیز یا نصف نصفه یا کامل به نام خانمشونه

اما من و خواهرم هیچی به ناممون نیست

حوصله بحث کردنم ندارم وقتی  خوبه که خودش با علاقه بگه نصف همه چیز مال تو بالاخره تو هم شریک این زندگی هستی تو هم از خیلی چیزا زدی که صاحب خونه و ماشین شدیم ولی وقتی نمیگه با بحث یه دونه ارزنم نمیخوام به نامم باشه

بعد ازدواجم کار کردم فقط طلا خریدم گذاشتم بانک،هیچ چیز دیگری به نامم نیس،مشکلی هم ندارم

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
به نامت هم بزنه راحت میتونه پس بگیره مگر اینکه یه سری محکم کاریا بکنی 

جدی گفتین اینو؟؟ چجوری میتونه پس بگیره ینی؟؟

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
2706