2733
2734

یک مشت ادم‌بیکار

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک مامان پرسپولیسی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.          یک دختر خوشگل دارم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍         یکی هم تو راه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوباره زدی ک باز درخواست بیاد یا چی؟,😁

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

یه سری کاربرای مرد اینجا مریض شما درخواست قبول نکنید

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم... 𝓈卂𝓷𝒶𝔷 👸🏻 ❌آقاهستم❌ تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar
2740
بنظرت چیکار کنم مخشو  بزنم؟ شما   جنس مخالفین  شاید  بهتر  بدونید از ما.

من اصلا تو این چیزا نظری نمیدم ببخشید ... فقط راجب مسائل سایت میتونم راهنمایی کنم

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم... 𝓈卂𝓷𝒶𝔷 👸🏻 ❌آقاهستم❌ تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar
شما  چی؟  نظری ندارید که جه طوری جذبش  کنم؟ 😂😂

راه زیاده ولی رابطه ای خوبع ک دوطرفع باشع

بببن اصلا اونم از شما خوشش میاد یا نه 

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)
راه زیاده ولی رابطه ای خوبع ک دوطرفع باشع بببن اصلا اونم از شما خوشش میاد یا نه 

آره ولی خب فامیله برم اینطوری بگم از من‌خوشش  نیاد بره به خانوادش  بگه آبروم بره. میخوام به کاری کنم که اگه از من خوشش میاد خودش  بیاد جلو. 

چه راه هایی مثلا...

آره ولی خب فامیله برم اینطوری بگم از من‌خوشش  نیاد بره به خانوادش  بگه آبروم بره. می ...

اینجوریام نیس ک بره بگه

بلاخره چشم تو چشم بشی متوجه میشین ک اوکیه یا نه

اینجوریام نیس ک بره بگه بلاخره چشم تو چشم بشی متوجه میشین ک اوکیه یا نه

یکم بیشتر  بگو.  مثلا شده  که هروقت ببینمش  باهام حرف بزنه اسممو صدا بزنه و اینا. ولی خب  فک نکنم اینا معلوم کنه که  حسی بهم داره یانه.

مثلا دیدی میگن ارتباط چشمی  اونا به درد میخوره بنظرت؟

یکم بیشتر  بگو.  مثلا شده  که هروقت ببینمش  باهام حرف بزنه اسممو صدا بزنه ...

خب منظورم همونه دیگه تو چشای هم نگاه کنی ی لبخند ملیح بزنی خود بخود ی حسی بهش دست پیدا میکنه و بوجود میاد کم کم

2706