2752
2734
عنوان

قد و هیکلم مثل این خانومه، زشته؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 31 پست

زشت نیست اصلا 

فقط تو حد سلیقه اکثریت آدما نیست 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلا قدیمیا این زنای تپل مپل سفید دوست داشتن. 

الان تغییر کرده اسکینی مده

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
من خیلی حس بدی به خودم گرفتم بخاطر قدم واقعا اونایی بد و بیراه میگن از حسودیشونه؟

اره از حسودیشونه الان همه دنبال قدن بخدا 

حرف بقیه برات مهم نباشه میخوان اعتماد به نفستو ازت بگیرن یا باورت بشه قد بلندی بده 

درخواست دوستی 🚫  گفتند ایام جوانی چه قشنگ است! غم هاو شب و شاپرکش قسمت ما شد...
من خیلی حس بدی به خودم گرفتم بخاطر قدم واقعا اونایی بد و بیراه میگن از حسودیشونه؟

ولی بنظر همسرتون خیلی کار درستی کردن شما رو انتخاب کردن 

چون شما قد بلند هستی ژن کوتاهی خانوادشو اصلاح میکنی 

به مادرشوهرت بگو خدا خیلی دوست داشته که عروسی مثل من نصیبت شده  

اره دقیقا اون جاریم تپل و سفیده و قد کوتاهه ولی خیلی ازون تعریف میکنه

خودش و جاریت قدشون چنده؟

شوهرت چنده؟

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706