2733
2734
خوب کرده اصلا چه معنی داره شماره عروستون رو سیو داری تو گوشیت    من هربار با شوهرم دعوام م ...

من همه رو میزارم بلک لیست

بعد اشتی با شوهرم، دوباره همه رو دونه دونه از بلک لیست در میارم

خدایا جز تو کسی را ندارم(نونوش خانوم سابقم)😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من هیچ کاری نکن بی خیال باش نه بلاک هیچی هم نذار

ولی بعضیا چقدر بیکارن درگیر چه چیزایی هستند

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
اخه جالبه کل فک و فامیل مارو فالو کرده الان دیدم هیشکیو انفالو نکرده بغیر از من!!!!

حتما دستش خورده بنده خدا اگر عمدى بود مطمئن باش بلاكت ميكرد

چشام تاره تارو دلم روشنه،دلم روشنه چون خدا با منه
من همه رو میزارم بلک لیست بعد اشتی با شوهرم، دوباره همه رو دونه دونه از بلک لیست در میارم

عزیزم خیلی حرکتت خنده داره 

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 
واقعا تعجب کردم من بدی در حقش نکردم  بعضی از عروسا واقعاااااا بی انصافن

عزیزم دوره زمونه عوض شده خواهر شوهرا مظلوم شدن عروسا بدجنس

فدای سرت طرفت رو شناختی از الان رفتارت رو با اخلاق خودش تنظیم کن 

والا فک کردن کی هستن 

من که اگه ببینم عروس میخواد از این اداها در بیاره جفتشون رو میبوسم میزارم کنار

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
خوب کرده اصلا چه معنی داره شماره عروستون رو سیو داری تو گوشیت    من هربار با شوهرم دعوام م ...

منم

الان شماره هیچکدوموندارم    

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

دعوای ما با همسر چه ربطی به خانواده شوهر داره؟؟به نظر من این رفتار خیلی زشته

عزیزم اصلا ازش نپرس چرا ،لابد دوست نداشته که جز فالوراش باشی،همونطور که شما اگه دوست داشته باشی اختیار اینو داری که هر کسی بخوای بتونی آنفالو کنی،واقعا زشته که بپرسیم چرا آنفالوم کردی

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

من یبار یکی از نزدیک ترین هام رو بلاک کردم،چون از آدمایی که از طریق اون من رو فالو میکردن اصلا خوشم نمیومد.ولی رابطمون سرجاشه فقط رابطه مجازی نداریم

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2706