2752
2734
چجوری ثابت کرده؟ چته دختر؟ 😑 لابد عاشقش نیستی قطعا انداره اون

میشه بپرسم چند سالتونه؟

چون با تموم وجود وقتی یکی دیگه رو دوست داشتم 

اون دوسم نداشت رفت و نابود شدم دیگه نمیتونم به کسی اعتماد کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه انلاینم تو برنامه ها دیگ انلاین بودنم عادی شده براش چند وقت ک انلاین نشم حساب کار میاد دس ...

خوب نیس😂

البته بدک نیس ولی خیلیم جواب نیس

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
2731
چجوری ثابت کرده؟ چته دختر؟ 😑 لابد عاشقش نیستی قطعا انداره اون

نمونش اینه من قهر کردم مقصر هم من بودم خودم نمیدونستم

ولی رفته بود ساعت هفت صبح دوستم بیدار کرده بود پاشو بیا بریم گل بخریم ببر در خونشون از دستم ناراحت

ساعت نه دوستم اومد تعجب کردم😶 گفتم الان اومدی اینجا چیکار اتفاقی افتاده

گف اینو بگیر 

خودش پیام داد دیگه از دستم ناراحت نباش نمیتونم 😂

به نظرت پسری که با اکانت فیک دخترو امتحان کنه.دردش چیه؟ دلیل این رفتار چیه؟

میخواد امتحانش کن همین، و امتحان کردن ربطی ب ازدواج نداره

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
میشه بپرسم چند سالتونه؟ چون با تموم وجود وقتی یکی دیگه رو دوست داشتم  اون دوسم نداشت رفت و نا ...

اها پس دلیلش اینه 

خب حق داری🙂

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
نمونش اینه من قهر کردم مقصر هم من بودم خودم نمیدونستم ولی رفته بود ساعت هفت صبح دوستم بیدار کرده بو ...

واای چقدر رمانتیکه🥺😅

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
خیلی  یک ماه نشده بود مامانش بهم پیام داد😶 گفتم چرا شمارم دادی مامانت مگ همه چی جدیه  ...

به نظرم بیشتر در موردش فکر کن‌ حیفه وقتی که کسی اینجوری خالصانه دوستت داره اذیتش کنی یا مثلا بهش بگو نیاز به فرصت داری یا هر چی ولی سعی کن از دستش ندی بارم خودت شرایط و جزئیات بهتر میدونی پس تصمیم بهتری بگیر