2733
2734
عنوان

کسی تجربه زایمان طبیعی داره میشه بیاین اینجوری بخیه خوردن طبیعیه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 34 پست

وای چ سخت همه جای دستگاه تناسلیت بخیه خورده ناراحت شدم واست انشالله خوب بشی مدام چک کن ی سر برو متخصص،ولی فک نکنم سربچه کلیتوریسو پاره کنه کار خودشون نبوده؟ 

باز بنظرم سزارین بهتره این همه عذاب ک از همه جا بخیه بخوری نداره

ودریک صبح پاییزی به مورخ ۱۴۰۱.۹.۲ ساعت ۶و۵۴ دقیقه صبح من هم به معجزه اعتقاد پیدا کردم بی بی چک منم بالاخره بعداز اون همه سختی و سقط آزاردهنده ای که داشتم بادستای لرزون بعد از کلی انتظار مثبت شد 😍😍😍انشالله این یکی واسم بمونه دیگه از تجربه کردن سقط متنفرممممم😢😭، ووووووو  خداروشکر واسم موند،😍😉شب یلداس امشب ۳۰آذر ولی چ شب بدی شد خدا ازتون نگذره هیچوقت نمیبخشمتون و صبحش یعنی در تاریخ ۱۴۰۱.۱۰.۱ باهمون حال زارو خرابم رفتم سونو و یکم جون گرفتم با دیدنت و قشنگترین صدای دنیارو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان همونجا رو تخت اشک شوق ریختم ازذوق بودنت 😍🤰😍۱۰.۲۶..۱۴۰۱رفتم واسه ان تی اونجا واسه اولین باردیدمت چه حس خوبی بود داشتی تکون میخوردی و در تاریخ ۱۴۰۱.۱۱.۲۳ در یک روز برفی فهمیدم معجزه ای که خدا بهم داده گل پسریه😍🤰😍۱۴۰۱.۱۲.۱۳رفتم واسه آنومالی همه چی خوب بود خداروشکر...۱۴۰۲.۲.۲۱رفتم واسه سونو رشد..خانم دکتر بهم گفت نی نیت ۳۱تیر قراره بیاد بغلت ولی جان مامان خیلی یهویی غافلگیرمون کردی حتی ساکتو هنوز آماده نکرده بودم خاله اومد واست آماده کرد😐😐 و۱۴۰۲.۴.۲۱رفتم واسه زایمان و اومدی بغلم ...😍.ساعت ۱۰و۵۲دقیقه (۱۴۰۲.۸.۱۹)برای اولین باردیدم یهوییییی خودتو زیرو رو کردی میخواستی وول بخوری قربونت برم😘😍خدایا هزااااااران بار شکرت خدای خوب من ازت بی نهایت سپاس گذارم که منو دست خالی از در خونت بر نگردوندی و تا همیشه شکرگزارت خواهم بود😘😘😘خدای من لطفا این احساس قشنگو به حق ۶ماهه امام حسین نصیب همه کسایی که منتظر نی نی هستن عطابفرما و همچنین دوستای گلم(ساناز،ماریااا۷۳،،،۱۴۲۳،مامی آرام،،مانیا۹۶،سمانه ،وبقیه)دوستای گلم هروقت به امیدخدا فهمیدم نی نی دارین تک تک اسمتونو برمیدارم به امید اون روز😘😘۱.خداروشکر *نگین* و *دانشجو فوق* مهشید*مرجان *مامان دایان*غزالی *حذف شدن
هفته پیش مث‌امروز زایمان اولم خیلی خوب بود بخیه هام اصلا اذیتم‌نمیکرد ولی این یکی بخاطرخثدش پاره شد ...

هنوز برا كنده شدن زوده كه

يا خدا من اميد بود زايمان دوم راحتر باشه😭😭😭

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برودکترشایدعفونت کرده یابازشده درهرصورت مامات گاوچرون بوده

معاینه کرد گفت هنوز۸سانتی‌کیسه اب و‌پاره کرد فکر‌کرد‌ هنوز خیلی مونده من یدفعه خیلی جیغ‌میزدم اومد گف بخواب رواخت همینکه‌خواست معاینه کنه سربچه رو‌کشید بیرون‌

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
خدا بهت هررررررررررچه سریعتر شفا و سلامتی بده من هم هفته ششمم حااااااالممممم افتضااااااح دارم مرگمو ...

ممنون الهی بگردم زود تموم‌میشد 

ب دکترت بگو‌قرص بهت بده

بیسکوییت کراکر نمکی زیادبخور اروم‌تر میشه تهوعت

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

آموزش ندیده بودید عزیزم ؟ یا کلاس های بارداری و زایمان شرکت نکردید ؟ 

بچتون درشت بوده یا سرش بزرگ بوده یا با وضعیت سر نادرست در کانال زایمان قرار گرفته 

زور زدن خودتون هم مسلما یکی از مهم‌ترین دلایل بوده و البته نبود دکتر بالاسرتون 

فقط مواظب باشید دچار عفونت نشید هر بار با مخلوط آب و بتادین خودتون رو بشورید و با باد سرد خشک کنید ، و حتما پیش یه دکتر زنان خوب برید که براتون داروهای مناسب ترمیم زخم بده  

براتون از خدا می‌خوام  هر چه زودتر این دوران بگذره و سلامتی تون رو بدست بیارید 🙏🙏

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
معاینه کرد گفت هنوز۸سانتی‌کیسه اب و‌پاره کرد فکر‌کرد‌ هنوز خیلی مونده من یدفعه خیلی جیغ‌میزدم اومد گ ...

عزیزم‌احتمال زیادعفونت کردی بردودکتر یک نشونی بده

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2CvoHqkpuERwf6k5AEoJ_hviFD18uz1uUU2RLuTc7SYI-hA/viewform?usp=sf_link

با سلام، پرسشنامه حاضر مربوط به پایان‌نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خانواده و با هدف شناسایی عوامل تاثیرگذار در زندگی زوجین است.

زمان تقریبی پرکردن این پرسشنامه ۱۵ دقیقه است؛ اگر متاهل هستید و با همسر خود زندگی می‌کنید می‌توانید با پاسخ به سوالات این پرسشنامه، مارا در این پژوهش یاری فرمایید.

کلیه اطلاعات و پاسخ‌های شما نزد محقق،محرمانه باقی خواهد ماند و شما به صورت کاملا ناشناس در این پژوهش شرکت خواهید کرد.

با سپاس و احترام

منو موقع زایمان تیکه پاره کرده بودن داشتم از درد بخیه ها میمردم ۲۰ روز بود ولی اصلا خوب نشده بود آخر ...

نفت سیاه چیه

من زایمان طبیعی بودم....یه دارویی هست واس شلی شکم.اونو می‌خوردم.که اذییت نشم موقع دستشویی.توالت فرنگ ...

دیشب اولین بار نشستم‌بتادین 

ازاین ببعد بیشتر استفاذهدمیکنم

ممنون الهی بگردم زود تموم‌میشد  ب دکترت بگو‌قرص بهت بده بیسکوییت کراکر نمکی زیادبخور اروم‌تر ...

شش سال ارزوی مادر شدن داشتم حالا که خانومای باردار وقت زایمانشون اسممو گفتن حامله شدم زود خسته و ملول و افسرده شدم و تهوع جونمو کشیده 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربریم از سال ۹۷هست این ماه تیکر بارداری میزنم حتمااااااااا🙏 دیدید بالاخره بعد شش سال حامله شدم با دعای خانومای باردار سایت؟ خدا بغلمو با دستاش پر کرد 😭😭😭خدایا شکرت 
حال نینی چطوره؟ الهی چطوری ازش مراقبت میکنی  امیدوارم زودتر خوب بشی

خوبه خدارشکر

نمیذارم هیچکس مراقبش باشه فکر میکنم خودم خیلی بیشتر از همه میتونم درد و‌تحمل میکنم کاراش انجام میدم وقتی میخوابه دراز میکشم دیگ

وای چ سخت همه جای دستگاه تناسلیت بخیه خورده ناراحت شدم واست انشالله خوب بشی مدام چک کن ی سر برو متخص ...

ببین‌من‌خودم‌تموم‌تلاشم‌این‌بود طبیعی بخاطر بعد زایمان ک‌انقد خوبه حالم رسیدگی ب کارابچه‌برسم‌اینا ولی الان ده برابر زایمان سزارین درد دارم‌خو‌هم قبلش مرگ‌و‌دیدم تا زایمانم تموم‌شد هم‌الان

نه‌خودشون‌کلا هیچی دستشون‌نبود حای وقت نکرد دستکش دستش کنه سر بچه رو گرفت فقط 

پوست کشدیه شده بود پاره مرد از زور زیاد

ببین‌من‌خودم‌تموم‌تلاشم‌این‌بود طبیعی بخاطر بعد زایمان ک‌انقد خوبه حالم رسیدگی ب کارابچه‌برسم‌اینا و ...

سخته خدا کمکت کنه بهتر بشی تجربه طبیعی ندارم  منسزارین کردم تو بیمارستان خصوصی خیلی راضی بودم بخدا ۲روز بعدش من با بخیه هام با شوهرمو مادرم گوشت خورد میکردم 

ودریک صبح پاییزی به مورخ ۱۴۰۱.۹.۲ ساعت ۶و۵۴ دقیقه صبح من هم به معجزه اعتقاد پیدا کردم بی بی چک منم بالاخره بعداز اون همه سختی و سقط آزاردهنده ای که داشتم بادستای لرزون بعد از کلی انتظار مثبت شد 😍😍😍انشالله این یکی واسم بمونه دیگه از تجربه کردن سقط متنفرممممم😢😭، ووووووو  خداروشکر واسم موند،😍😉شب یلداس امشب ۳۰آذر ولی چ شب بدی شد خدا ازتون نگذره هیچوقت نمیبخشمتون و صبحش یعنی در تاریخ ۱۴۰۱.۱۰.۱ باهمون حال زارو خرابم رفتم سونو و یکم جون گرفتم با دیدنت و قشنگترین صدای دنیارو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان همونجا رو تخت اشک شوق ریختم ازذوق بودنت 😍🤰😍۱۰.۲۶..۱۴۰۱رفتم واسه ان تی اونجا واسه اولین باردیدمت چه حس خوبی بود داشتی تکون میخوردی و در تاریخ ۱۴۰۱.۱۱.۲۳ در یک روز برفی فهمیدم معجزه ای که خدا بهم داده گل پسریه😍🤰😍۱۴۰۱.۱۲.۱۳رفتم واسه آنومالی همه چی خوب بود خداروشکر...۱۴۰۲.۲.۲۱رفتم واسه سونو رشد..خانم دکتر بهم گفت نی نیت ۳۱تیر قراره بیاد بغلت ولی جان مامان خیلی یهویی غافلگیرمون کردی حتی ساکتو هنوز آماده نکرده بودم خاله اومد واست آماده کرد😐😐 و۱۴۰۲.۴.۲۱رفتم واسه زایمان و اومدی بغلم ...😍.ساعت ۱۰و۵۲دقیقه (۱۴۰۲.۸.۱۹)برای اولین باردیدم یهوییییی خودتو زیرو رو کردی میخواستی وول بخوری قربونت برم😘😍خدایا هزااااااران بار شکرت خدای خوب من ازت بی نهایت سپاس گذارم که منو دست خالی از در خونت بر نگردوندی و تا همیشه شکرگزارت خواهم بود😘😘😘خدای من لطفا این احساس قشنگو به حق ۶ماهه امام حسین نصیب همه کسایی که منتظر نی نی هستن عطابفرما و همچنین دوستای گلم(ساناز،ماریااا۷۳،،،۱۴۲۳،مامی آرام،،مانیا۹۶،سمانه ،وبقیه)دوستای گلم هروقت به امیدخدا فهمیدم نی نی دارین تک تک اسمتونو برمیدارم به امید اون روز😘😘۱.خداروشکر *نگین* و *دانشجو فوق* مهشید*مرجان *مامان دایان*غزالی *حذف شدن
هنوز برا كنده شدن زوده كه يا خدا من اميد بود زايمان دوم راحتر باشه😭😭😭

ببین بنظرم‌از اولی خیلی بهتره من اولی و۸ساعت فقط درد اصلی کشیدم‌از۲شب تا۸فردا صب جیغ میزدم‌حنجرم‌پاره شد 

ولی این یکی ۹بستری شدم۱۰ونیم‌کیسهدابم‌و‌زدن۱۱زایمان‌کردم‌اونم بخاطر اشتباه خودم بود از درد زیاد خودم‌از رو‌تخت پرت کردم‌پایین دوزانو شدم‌

ی ورزشایی انجام‌داده بودم‌میام‌میگم‌بهت شاید خوب‌باشه

2706