2733
2734

من مغازه کفش دارم دیروز یه خانمی اومد مغازه گفت فردا صبح میام برا کفشا می‌خوام برم مسافرت گفت زود میام براشون منم در مغازه رو نیم ساعت زودتر باز کردم در حالی که اون نیم ساعت می‌تونستم خونه بمونم استراحت، شبش هم پیام داد فردا صبح میام براشون، حالا امروز صبح پیام دادم مغازم بیا گفت بابام حالش بده دارم میبرم تهران منم گفتم عجله ای بخاطرت اومدم کاش خبرم میکردی یهو پیام داد خیلی بیشعوری بابام مریضه، منم بهم برخورد بهش توهینی نکرده بودم که گفت بیشعور منم نوشتم بیشعور گداگشنه، اونم یه طومار فحش خونوادگی فرستاد بعد گفت حالیت میکنم منم نوشتم هیچ گهی نمیخوری،،  به نظرتون مقصر کیه اعصابم خرد شد اول صبحی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه ایشون یه طومار فحش خانوادگی نوشت که نشون از شعور نداشته خودشه 

ولی شما هم کار درستی نکردی وقتی پدرش مریضه جای اینکه بگی خدا بد نده بهش گفتی بیشعور گدا گشنه…ادمی که درگیر مریضی اطرافیان شده، حالش دست خودش نیست ولی شما فقط نیم ساعت از خوابت زدی میتونستی بهتر تا کنی 

من کار اون خانمو تایید نمیکنم ولی شما هم بی تقصیر نیستی

2731

اگه راست گفته و پدرش واقعا حالش بد شده و داشته با فجله می بردتش، خب طبیعیه اون لحظه اصلا به فکر آدم نمیرسه که پیام بده به کفش فروش!

ولی خب توهینی که کرد زشت بود و غیرقابل قبول

شما هم متقابلا نباید جواب میدادی‌. خیلی مهمه رفتار حرفه ای رو همیشه حفظ کنید حتی اگر مشتری غیر حرفه ای برخورد کنه. فوقش این آدم دیگه امکان خرید از مغازه شما رو از دست میده. ولی نباید دهن به دهن شد

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

بنظرم وقتی گفته بابام مریضه شمام دیگه کشش نمیداد ول میکردید اگه خواستید دفعه بعد بیاید شمام سرکارش میزاشتید نیاز نبوده اینو بگی شاید واقعا حالی باباش خیلی خراب بوده دست اون که نیست نمیشه باباش رو بزاره بمیره بیاید کفش هارو بگیره

تازگیا چرا شما فروشنده ها زنگ میزنین به مشتری ..مثله قدیم باشین خواست میاد نخواست نمیاد ..دیروزیه تاپیکی یه خانومی بود  مانتو بود بلوز بود فروخته بود اینقدر پیگیری کرد که دختره هم پوله رو ازش گرفت هنوزم مانتو ه رو پس نداده ..

2706