2752
2734

یه ذره بالاترم من  

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اشکالی نداره خیلیا سه ماه اول وزن کم میکنن، بعدش فورا وزنت میره بالا تاپیک میزنی چیکار کنم کمتر وزن بگیرم

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

نگارین جان عادیه. البنه من سه کیلو زیاد شدم. ولی کم کم اشتهات برمیگرده و تهوعت هم بهتر میشه و چنان گرسنه میشی هی میخوری. اگر دکترت میدونه پس نگران نباش سعی کن هر چی میل داری بخوری

دختر گلم، ماه زندگیم، دعا کن همه ی دوستای بهشتی ت بیان تو دل همه ی اونایی که اینجا منتظرشونن تا دنیا رو براش بهشت کنن.. خدایا دختر ماهمو سلامت و شاد بذار توی بغلم..

تو همین سایت یه نفر تا آخر بارداریش وزن اضافه نکرده بود که هیچ یه کمی هم کم کرده بود، نوزادشم ماشالا سه کیلو به بالا بود

ياسي جون هفته چندمي؟

من 15 هفته م عزیزم. 

دختر گلم، ماه زندگیم، دعا کن همه ی دوستای بهشتی ت بیان تو دل همه ی اونایی که اینجا منتظرشونن تا دنیا رو براش بهشت کنن.. خدایا دختر ماهمو سلامت و شاد بذار توی بغلم..

من تا حدودای ده هفته انننننقد گرسنه م میشد ک خدا میدونه همش در حال خوردن بودم.

الان چن وقتیه کمتر اشتهام میکشه.  تهوعم هم بهتر نشده خخخ بدترم شده. هر کی یجوره. 

2706