2752
2734

همه چی بهم خورد

من همه تلاشمو کردم

داشته باشمش

بکارتم از دس رفت

گفتم نیای خاستگاری خودمو میکشم

اومد خاستگاری بعد خاستگاری دعوامون شد گفت تو خرجت زیاده

و دعوامون شد و برای همیشه رفت

۹ ماهه رفته

من دق کردم...

خوش بحالتون به عشقتون رسیدین

میدونین مرده متحرک کیه؟؟

من...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۹ ماهه رفته هنوز حالت بده؟بلندشو دختر بفکر خودت و سلامت روانت باش...بچسب به کارت و آینده ات خانومی کن واسه خودت...آدمی که رفتنی باشه به هرشکلی میره و آسیبم میزنه...شما اشتباه کردی بدون هیچ رسمیتی رابطه داشتی ولی اشکال نداره ، گذشته...بفکر ایندت باش...دنیا به اخر نرسیده که

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

من چی بگم که 31 فروردین امسال دقیقا 9 روز بعد از عقدم ، نامزدم که پسرعموم هم میشه رو از دست دادم و شیرینترین روزای زندگیم شد تلخترین روزای عمرم...طوری که تموم علائم ام اس رو دارم...طوری که عذاب وجدان ولم نمیکنه..

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 

بکارت تو برا چی دادی قبل عقد؟

اشتباه خودتو گردن خدا ننداز

بعدشم من صدبار اینجا گفتم،

خدا تو قرآن گفته دوست دختر دوست پسر نداشته باشید، پاکدامنی پیشه کنید، مرد نامحرم زن نامحرم رو حتی نگاه نکنید ، و و و....

اونوقت ما هرکار دلمون میخواد میکنیم، بعدم میگیم خدا درستش کن

من چی بگم که 31 فروردین امسال دقیقا 9 روز بعد از عقدم ، نامزدم که پسرعموم هم میشه رو از دست دادم و ش ...

تازه ما مشکل ژنتیکی داشتیم و نمیتونستیم پدر و مادر شیم اما به هیچکس نگفتیم...اصلا براش نیازهای جنسیش مهم نبود و حتی اولاد...اون فقط میخواست به من برسه...اونقد تو خودم ریختم که یه قطره اشکم نتونستم بریزم ...نزدیکای 20 روزه که نیست

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
من چی بگم که 31 فروردین امسال دقیقا 9 روز بعد از عقدم ، نامزدم که پسرعموم هم میشه رو از دست دادم و ش ...

عزیزم 🥺 خیلی ناراحت شدم که اینارو تجربه کردی ،آدم چی می‌تونه بگه ،فقط می‌دونم امتحان سختی خدا گرفت

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 
عزیزم 🥺 خیلی ناراحت شدم که اینارو تجربه کردی ،آدم چی می‌تونه بگه ،فقط می‌دونم امتحان سختی خدا گرفت

دقیقا...