2733
2734

تو لینک ناشناس چند سال پیش به دوستم گفتم متنفرم ازش 

خیلی پشیمونم چند مدت دنبال کسی بود که بهش این حرفو زده بود 

بعد فکنم فهمید منم الان دیگه دوست نیستیم:)

دوستایتونو ساده از دست ندید 

من اگر کافر بی دین و خرابم به تو چه؛ تو اگر مستعد نوحه و آهی چه به من..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کاش دوسال پیش که ی کاری رو شروع کردم مصمم بهش می‌چسبیدم و تمومش میکردم ... هنوز بعد از دوسال نصفه و ...

هنوزم دیر نشده 

فقط کافیه شروع کنی 

من اگر کافر بی دین و خرابم به تو چه؛ تو اگر مستعد نوحه و آهی چه به من..

فتنه انداختم بین دونفر قیامت شدددد 

همیشه اینجوریم که به خودم میگم حالا یکمی نرم تر و اروم تر رفتار میکردم جایی نمیرفت 

چندبار شد دل مامانمو شکوندم با حرفام

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

ی استادی داشتم باهاش کلاس وردمیداشتم

خیلی باهاش گرم میگرفتم (مرد بود) 

البته عقلم بچه بود ولی خیلی پشیمونم 

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
2706