2733
2734

دوستای گلم عزیزای دلمممممممم ممنون از تک تک عزیزان ک واسم دعاکردن این دوهفته رو حسابی دلداریم دادن ممنون از همگی الهی همتون حاجت رواشین باللخره جواب ازمایشم مثبت شد توروخداااااا با دلای پاکتون دعا کنین سالم بدنیابیاد.من ب دعای شما ایمان دارم دوستتون دارمممممممممم  

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی شکر 😍 برای سلامتی شما و نی نی یه ایه الکرسی میخونم گلم 💖

ممنون قشنگم الهی حاجت رواشین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شا الله سالم و صالح و خوشکل باشه

ممنون عشقم بهترینها نصیبتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

توروخدا برای منم دعا کنید با شوهرم آشتی کنم ناامیدم دادگاه داریم خیلی ناامیدم کمکم کنید

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
برام دعا کن جون عزیزت خیلی به دعات نیاز دارم 😭💔

الهی بحق چشمان منتظر اقا امام زمان هررررررر چی تودلت هست هرچ زودتر براورده و بخیر باشه گلم توکلت بخداباشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکه عزیزم برای منم دعا کن باردار شم 

ممنون عزیزدلم حتماااا انشای الله هرچ زودتر دامنتون سبز بشه یچهای سالم و صالح و پرروزی نصیبتون بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706