2733
2734
سلام انجام دادید چله رو؟

در حال انجام هستیم چند نفر

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

من دیشب دیروقت خوندم 

الآنم دارم میرم نماز و بخونم بعد نماز ختم رو ، حاجت روا باشید 🌱🤩

خیلی التماس دعا دارم ازتون خیلی ، فردا هم امتحان دارم دعا کنید خوب پیش بره 🌱

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در حال انجام هستیم چند نفر

نه رو شما ریپلای نکردم رو اون کاربر که سوال داشت ریپلای کرده بودم🙂

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

ببخشید چند روز بود نت نداشتم بیام منم ختم رو به موقع انجام میدم امروز روز پنجمه حاجت روا باشید عزیزان☘️

با ادم ها کاری نکنین که اون راهی رو که بادلشون اومدن باعقلشون برگردن. 
2731

سهمم رو امروز خوندم حاجت دلتون روا💕

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍

سلام به همگی من دارم میرم نماز بخونم و ختم‌رو بخونم 

حاجت روا باشید 

التماس دعای فراوان 

🌱💚

خانمهای گل خبری ازتون نیس 🥺

من دارم میرم نماز بخونم ختم بخونم 

@najmekhatoon    

@hhopee    

پست نذاشتید ، می‌خونید که آره ؟❤️

منم شرو میکنم 

عزیزم میخونی ختم رو ؟

@بژخاکی     شما چطور عزیزم 

@najmekhatoon     @hhopee     پست نذاشتید ، می‌خونید که آره ؟❤️

سلام عزیزم🪷

بله میخونم

ان شا الله به حق قرآن همه حاجت رواشیم

اللهم عجل لولیک الفرج 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
سلام صلوات دیروز و امروز رو فرستادم منتهی دیروز یادم رفت پست بذارم حاجت روا باشید

قربونت ممنون گلم 🥰

سلام خوبین خانوما ببخشید من فراموش کردم چندمین روزه؟

به نظرم ۸مین روزهستش؟؟؟اگه اینجوریه 

صلوات امروزم روهم گفتم حاجت دلتون روا عزیزای دلم

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍